امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۳
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد؛

افتتاح پروژه های سازمان راهداری در دهه فجر

افتتاح پروژه های سازمان راهداری در دهه فجر به گزارش هم ماشین، داریوش امانی اظهار داشت: همزمان با دهه مبارک فجر، پروژه های سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای با ۱۳۰هزارو ۷۵۶.۴ میلیارد ریال اعتبارهزینه شده وبا ۲۰۶ هزارمیلیارد ریال ارزش ریالی به بهره برداری می رسد.به گزارش هم ماشین به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان این خبر عنوان کرد: در قسمت ایمن سازی راه های کشور همچون اجرای حفاظ بتنی، روشنایی و ۸۱۷/۸ کیلومتر / نقطه با اعتبار ۷ هزار و ۶۴۴/۱ میلیاردریال ایمن سازی شده است، همینطور در زمینه رفع نقاط پرحادثه، راه اندازی و بازسازی پل و تقاطع، ۷۴۳ پروژه به ارزش ۱۰، ۵۰۶ میلیاردریال رفع نقص و یا بازسازی شده است.
امانی اضافه کرد: امسال با اعتباری افزون بر ۵۶ هزار و ۳۸۴ میلیاردریال، ۳ هزار و ۶۵۳/۲ کیلومتر از طریق های شریانی کشور بهسازی و روکش آسفالت شده است، همینطور در حوزه راه های روستایی کشور، عملیات بهسازی، ساخت و روکش آسفالت به ارزش ۴۰ هزار و ۷۵۲ میلیاردریال بر روی ۲ هزار و ۸۵۴/۲ کیلومتر راه انجام شده است.
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای همینطور از ساخت و تکمیل پایانه مرزی رازی با اعتبار ۳ هزار میلیاردریال در استان آذربایجان غربی اطلاع داد.
وی بازسازی و نوسازی ۷۴۶ دستگاه ماشین آلات راهداری با اعتبار ۴ هزار و ۱۴۳ میلیاردریال را از دیگر پروژه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برشمرد که در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
به قول امانی افتتاح ۱۵۱ باب پروژه های ساختمانی همچون قرارگاه پلیس راه، ساختمان اداری و راهدارخانه با ارزش ۳ هزار و ۱۰۴/۳ میلیاردریال از دیگر پروژه های این سازمان است که افتتاح می گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: در حوزه حمل و نقل هم تأسیس شهرک حمل و نقل، شرکتهای حمل و نقل، مرکز معاینه فنی و.... در مجموع به تعداد هشت مورد با اعتبار ۵ هزار و ۲۲۳ میلیاردریال در دهه فجر سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.


منبع:

1401/11/13
16:25:09
5.0 / 5
207
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.