امروز: ۱۴۰۰/۰۷/۰۴
مدیرعامل سازمان آتش نشانی خبر داد

افزودن ۱۰۰ دستگاه خودروی سبک اطفایی به ناوگان آتش نشانی

افزودن ۱۰۰ دستگاه خودروی سبک اطفایی به ناوگان آتش نشانی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اضافه شدن ۱۰۰ دستگاه خودروی سبک اطفایی به ناوگان این سازمان تا آخر سال اطلاع داد.


مهدی داوری در گفت و گو با ایسنا، در مورد برنامه های پیش روی سازمان آتش نشانی تهران که تا آخر سال جاری در دستور کار خود قرار داده است اظهار داشت: تا آخر سال جاری سه ایستگاه آتش نشانی دیگر به تعداد ایستگاه ها افزوده خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه تا آخر سال جاری یکسری از تجهیزات سازمان هم تکمیل خواهد شد، اظهار داشت: روندی در سازمان شروع شده که در واقع اضافه شدن خودرو های سبک اطفایی است. مقرر است خودروهای سبک اطفایی به ناوگان سازمان آتش نشانی تهران اضافه شود که تا آخر سال به ۱۲۰ دستگاه خواهد رسید.
افزودن ۱۰۰ خودروی سبک اطفایی به آتش نشانی تا آخر سال
وی افزود: تا آخر سال ۱۲۰ دستگاه خودروی سبک اطفایی را که ویژه بافت های فرسوده و معابر باریک و سایر حریق ها است خواهیم داشت. استفاده از این خودرو ها در چابکی سازمان آتش نشانی تهران موثر خواهد بود. تاکنون ۲۰ دستگاه خودروی سبک اطفایی به ناوگان اضافه شده است.
تغییر ساختار ارتباطی در سازمان آتش نشانی
وی اظهار داشت: یکسری برنامه فنی هم در دستور کار خود داریم که تغییر ساختار ارتباطی در سازمان آتش نشانی یکی از آنها است. می خواهیم ارتباطات ما برای تاب آوری در زمان حوادث بسیار موثرتر باشد.

تکمیل سامانه های بازدید از ساختمانهای پایتخت
فعالیت کمیته های ایمنی در شهرداری های مناطق
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تهران افزود: این برنامه های نرم افزاری در حوزه ایمنی ساختمان ها هم هست. سامانه های بازدید از ساختمان های پایتخت درحال تکمیل شدن است و حالا کمیته هایی در شهرداری های مناطق تشکیل شده که با عنوان کمیته های ایمنی فعال می باشند. در واقع تلاش می شود که با تشکیل این کمیته ها دستگاههای در رابطه با ایمنی ساختمان ها در کمیته ها حضور پیدا کنند و تصمیم گیری درباره ساختمان هایی که در مورد ایمن سازی اقدامی انجام نمی دهند را تسهیل کنند.
داوری اظهار داشت: آموزش های آتش نشانان هم در دستور کار ما است که با جدیت بیشتری دنبال شود.
منبع:

1400/06/15
11:00:16
5.0 / 5
133
تگهای خبر: ایمنی , خدمات , خودرو , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.