امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۳

جزئیات گروگانگیری ۳ ساعته در شیرینی فروشی

جزئیات گروگانگیری ۳ ساعته در شیرینی فروشی به گزارش هم ماشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ جزئیات حادثه گروگانگیری رخ داده در یك شیرینی فروشی در غرب تهران را شرح داد.


سردار كیوان ظهیری در گفتگو با ایسنا دراین باره اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۵: ۴۰ پس از ظهر امروز شهروندان با مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و از وقوع گروگانگیری در یك مغازه شیرینی فروشی در محدوده خیابان آزادی پس از میدان آزادی خبر دادند كه بلافاصله عوامل كلانتری ۱۱۹ مهرآباد در محل حاضر شده و رسیدگی به مبحث را در دستور كار خود قرار دادند.
وی با اشاره به حضور ماموران كلانتری در محل اظهار داشت: با حضور ماموران كلانتری در محل مشاهده شد كه حوالی ساعت ۱۵: ۳۰ مردی حدودا ۳۵ ساله با دو قبضه سلاح كمری و یك شی شبیه به بمب وارد یك شیرینی فروشی شده و به سراغ فروشنده زن این شیرینی فروشی رفته و ظاهرا خواسته هایی را از او مطرح كرده است كه در نهایت مبادرت به گروگان گرفتن این فرد كرده است.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینكه فرد گروگانگیر با حضور ماموران در محل مبادرت به شلیك چندین تیرهوایی كرده و از آنان خواست كه محل را ترك كنند، اظهار داشت: در همین راستا هم ماموران به بیرون از قنادی رفته و سه واحد خودرویی دیگر هم در محل حاضر شدند. همزمان عوامل كلانتری مبادرت به محاصره محل و تخلیه اطراف فروشگاه كردند.
ظهیری با اشاره به حضورش در محل گروگانگیری تصریح كرد: ماموران پلیس از راه عملیات روانی مبادرت به مذاكره و صحبت با فرد گروگانگیر كردند كه این فرد اعلام نمود كه می خواهد با پدر و مادر دختری كه به گروگان گرفته دیدار كند، در همین راستا هم والدین این دختر در محل حاضر شده و مشخص شد كه گروگانگیر از مدتی قبل به دختری كه گروگان گرفته بود علاقه مند شده و با هم ازدواج كرده بودند، اما بعد از گذشت یك سال از ازدواجشان پدر این دختر مانع دیدار طرفین شده و با ادامه رابطه آنها مخالفت كرده بود.
وی با اشاره به اینكه مذاكره والدین گروگان با گروگانگیر نتیجه ای نداشت، اظهار داشت: حدود چهل دقیقه بنده، رئیس كلانتری و سركلانتر با این فرد مذاكره كردیم و سرانجام توانستیم این فرد را قانع نماییم كه خویش را تسلیم كرده و گروگانش را آزاد كند. كه این فرد خویش را تسلیم كرد و دو اسلحه و ریموت شی شبیه به بمب را هم به ماموران تحویل داد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینكه گروگانگیری در این محل حدود سه ساعت طول كشید، اظهار داشت: فرد گروگانگیر به مقر پلیس منتقل شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ هم در محل این گروگانگیری حضور داشت.1398/11/12
21:01:22
5.0 / 5
4335
تگهای خبر: آب , پلیس , خودرو , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.