امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

بنادر ایران در شرایط غیرعادی غافلگیر نمی شوند

بنادر ایران در شرایط غیرعادی غافلگیر نمی شوند به گزارش هم ماشین مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه در شرایط غیرمعمول و غیرمتعارف بنادر ایران غافلگیر نمی شوند، تصریح كرد: در شرایط اضطرار دیگر محدود به یك موقعیت جغرافیایی نیستیم.به گزارش هم ماشین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد در مورد پدافند غیرعامل در زیرساخت های بنادر كشور تصریح كرد: سازمان بنادر و دریانوردی به واسطه زیرساخت های بندری از نظر طبقه بندی پدافند غیرعامل جزو زیرساخت های حیاتی و حساس بشمار می رود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: در این خصوص اقدامات گسترده ای برای آماده سازی زیرساخت ها در شرایط پدافند غیرعامل انجام شده كه همچون آنها طرح های مصوب اجرایی در این حوزه می باشد. این طرح ها در حوزه پدافند غیرعامل در همه بنادر كشور تدوین و تصویب شده كه قابل اجرا هستند و متناسب با طرح های اقتضایی تمهیداتی در بنادر انجام می شود.
وی افزود: بدین سان در شرایط غیرمعمول و غیرمتعارف بنادر ایران غافلگیر نمی شوند و به صورت متناسب با شرایط بوجود آمده بر مبنای طرح های اقتضایی اقدامات مناسب را انجام می دهند.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان كرد: خوشبختانه در مورد زیرساخت های بندری تمام ظرفیت ها در طول سواحل عمده كشور توزیع شده كه شامل ظرفیت زیرساختی و تجهیزات است. بدین سان در تمام بنادر كشور این امكان وجود دارد كه انواع ترافیك ها را پذیرا باشیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: این یك توانمندی قابل توجه است كه در شرایط اضطرار دیگر محدود به یك موقعیت جغرافیایی نیستیم. ازاین رو سازمان بنادر و دریانوردی در شرایط لازم می تواند در هر وضعیتی نیاز حمل و نقل و كشور را با عنایت به ظرفیت هایی كه دارد، تأمین كند.

1398/08/17
16:56:11
5.0 / 5
4373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.