امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۲۹

دستگیری ۳ ساقی موادمخدر در شمال و جنوب تهران

دستگیری ۳ ساقی موادمخدر در شمال و جنوب تهران هم ماشین: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از سه خرده فروش مواد مخدر كه مبادرت به توزیع مواد مخدر در مناطق شمالی و جنوبی پایتخت كرده بودند، آگاهی داد.


سرهنگ محمد بخشنده در گفت و گو با ایسنا، در این زمینه اظهار داشت: همكاران من در پلیس مبارزه با موادمخدر در دو عملیات جداگانه مبادرت به دستگیری سه خرده فروش موادمخدر كردند. در عملیات نخست ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با موادمخدر كه فعالیت یك توزیع كننده مواد مخدر در محدوده شمال تهران با خبر شده بودند، این فرد را تحت نظر قرار داده و متوجه شدند كه وی بتازگی مقادیری حشیش خریداری نموده و با دپوی این مواد در مخفیگاه خود قصد توزیع آنرا دارد.
وی با اشاره به اینكه با دستور مقام قضایی عملیات بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاهش صادر شد، اظهار داشت: تیم های عملیاتی برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند و ضمن دستگیری این فرد، ۱۸ كیلو و ۸۰۰ گرم مخدر حشیش را كه برای توزیع آماده و بسته بندی شده بود، كشف و ضبط كردند.
بخشنده با اشاره به عملیات دوم ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر اضافه كرد: این عملیات در جنوب تهران و محله مولوی و انبار گندم انجام شد و در جریان آن دو خرده فروش موادمخدر و مشروبات الكلی كه فعالیتشان سبب شكایت اهالی محل نیز شده بود با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اضافه كرد: در بازرسی از مخفیگاه این دو نفر، مقدار 2 كیلو و ۱۲۴ گرم مخدر شیشه، ۹۷۹ گرم مرفین و ۳۸۷ گرم هرویین، به همراه مقادیر مشروبات الكلی كشف و ضبط شد.
بخشنده از تشكیل پرونده برای متهمان دستگیر شده آگاهی داد و اظهار داشت: هر سه متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
منبع:

1398/06/01
01:26:08
5.0 / 5
4349
تگهای خبر: پلیس , خرید , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.