امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) خبر داد:

تاسیس دفتر پزشكی قانونی برای صدور جواز دفن در سازمان بهشت زهرا (س)

تاسیس دفتر پزشكی قانونی برای صدور جواز دفن در سازمان بهشت زهرا (س) هم ماشین: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از تاسیس دفتر پزشكی قانونی برای صدور جواز دفن در این سازمان اطلاع داد.به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، سعید خال در جریان بازدید استاندار تهران از مركز تشخیصی آزمایشگاهی پزشكی قانونی استان تهران اظهار داشت: سازمان بهشت زهرا نزدیك ترین سازمان به پزشكی قانونی می باشد كه توانسته با تعامل و همكاری مناسب، در جهت رفاه حال شهروندان گام های موثری را بردارد.

وی اضافه كرد: سازمان بهشت زهرا (س) در سال ۶۰ هزار نفر پذیرش دارد كه از این میان حدود ۴۳ هزار نفر در این سازمان تدوین می شوند. ناوگان برون شهری این سازمان سالانه ۹ میلیون كیلومتر ماموریت را انجام می دهد و ناوگان درون شهری هم ۵ میلیون كیلومتر را ماموریت را انجام داده است. سازمانی كه تعطیلی ندارد و در تمام ایام سال به شهروندان تهرانی عرضه خدمات دارد.

وی تصریح كرد: تمامی متوفیان در شهر تهران توسط ناوگان سازمان بهشت زهرا (س) حمل می شوند. با تلاش شهرداری تهران از ابتدای مهرماه سال جاری ۵۰ دستگاه آمبولانس با ظرفیت حمل ۴ متوفی به ناوگان حمل سازمان بهشت زهرا افزوده شد كه بدین سان ظرفیت جابجایی متوفی در این سازمان به ۲۰۰ نفر افزایش پیدا كرد و این ناوگان به صورت كامل نو شد.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به تعامل مناسب میان سازمان بهشت زهرا (س) و پزشكی قانونی اظهار داشت: هم اكنون در سازمان بهشت زهرا (س) دفتری از پزشكی قانونی تاسیس شده كه شهروندان می توانند جواز دفن متوفی خویش را از این دفتر دریافت نمایند. بطور قطع بزودی در جهت رفاه حال شهروندان و با تعامل میان این دو سازمان اتفاقات بهتری رقم خواهد خورد.
1397/07/24
20:46:10
5.0 / 5
4303
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.