امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۱

پلیس به دنبال ضلع سوم یك مثلث مرگبار عشقی بعلاوه عكس

پلیس به دنبال ضلع سوم یك مثلث مرگبار عشقی بعلاوه عكس هم ماشین: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از شهروندان خواست فردی را كه مبادرت به قتل دوست، دختر مورد علاقه اش كرده بود، شناسایی كنند.به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، حوالی ساعت ۱۷ روز یازدهم دی ماه سال قبل با استفاده از مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یك فقره نزاع و درگیری در خیابان نبرد، خیابان علامه شمالی به كلانتری ۱۳۲ نبرد اعلام گردید كه با حضور مأموران در محل مشخص شد جوانی ۲۶ ساله به دلیل برخورد ضربات جسم تیز به ناحیه سینه وگردن به قتل رسیده است. بلافاصله مبحث به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ و قاضی كشیك ویژه قتل اعلام گردید.در ادامه پرونده مقدماتی با مبحث قتل عمـد تشكیل و پرونده برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرارگرفت و مادر مقتول در اظهاراتش به كارآگاهان اظهار داشت: در خانه بودیم كه پسرم حدود ساعت ۱۵ از خواب بیدار شد، گوشی تلفن همراه پسرم زنگ خورد و او با عصبانیت آغاز به صحبت كرد. بعد از آن پسرم از خانه بیرون رفت. پرسیدم كجا می روی كه گفت چیز مهمی نیست. از اوخواستم كه بگذارد تا برادرش هم با او بیاید اما اظهار داشت كه این مورد به خودش مربوط است. چند دقیقه ای از رفتن پسرم نگذشته بود كه صدای فریاد و داد و بیداد از داخل كوچه آمد. وقتی به بیرون از خانه رفتم، پسرم را خون آلود مشاهده كردم كه روی زمین افتاده؛ بعد از رسیدن اورژانس به من اعلام گردید كه پسرم فوت كرده است.كارآگاهان با انجام تحقیقات پلیسی اطلااع پیدا كردند كه مقتول شب پیش از جنایت با یكی از دوستانش به نام آرش درگیر شده و برابر اظهارات شاهدان صحنه جنایت در زمان درگیری منجر به جنایت آرش هم حضور داشته است ؛ بلافاصله محل سكونت آرش در همان محدوده وقوع جنایت شناسایی و وی در تاریخ دوازدهم دی ماه ۱۳۹۶ دستگیرشد.آرش بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به ماموران اظهار داشت: در درگیری حضور داشته اما در وقوع جنایت دخالتی نداشته و جنایت توسط یكی از دوستان مقتول به نام بهزاد انجام شده است. او در مورد علت درگیری میان مقتول و بهزاد به كارآگاهان اظهار داشت: مقتول از چندی قبل با دختر جوانی آشنا شده بود كه گویا بهزاد هم با همین دختر سابقه دوستی داشت. همین مبحث سرآغاز اختلاف و در ادامه درگیری آنها شده بود تا اینكه روز جنایت، بهزاد با مقتول تماس گرفت و از او خواست تا برای صحبت به پارك داخل محل بیاید. هنوز صحبت بین مقتول و بهزاد آغاز نشده بود كه درگیری آنها آغاز شد. من قصد آخر دادن به درگیری را داشتم كه ناگهان مقتول روی زمین افتاد و بهزاد با موتورسیكلت از محل متواری شد.

براساس اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ كارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان این خبر اظهار داشت: در ادامه اقدامات پلیسی، كارآگاهان اداره دهم با شناسایی محل كار متهم اصلی پرونده در منطقه شمال شهر تهران كه بعنوان پیك موتوری یك رستوران فعالیت داشت و همینطور محل سكونتش در خیابان نبرد، اطلاع پیدا كردند كه وی بعد از ارتكاب جنایت متواری شده و بعد از آن هیچ اطلاعی از وی وجود ندارد؛ بنابراین در ادامه رسیدگی به پرونده و با هماهنگی بازجو شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم صادر گردیده است.

وی از كلیه شهروندان كه موفق به شناسایی تصویر متهم پرونده شده یا اطلاعاتی در مورد مخفیگاه یا محل های تردد این شخص دارند خواست تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را با استفاده از شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۳۷ در اختیار كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قراردهند.
1397/07/22
22:09:35
5.0 / 5
4573
تگهای خبر: پلیس , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.