امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی:

باید چندبرابر گذشته كار كرد

باید چندبرابر گذشته كار كرد به گزارش هم ماشین وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: با مسائل نوین و كهنه شده مواجه هستیم و اگر بخواهیم در این دوره به مسؤولیت خود عمل نماییم، باید ۱۰ برابر گذشته كار نماییم، حق نداریم یك ریال را از دست بدهیم.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، دكتر علی ربیعی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان راور با اشاره به اینكه ما زبانی توانا برای نشان دادن انقلاب و ارزش های انقلاب نداشتیم بخصوص برای نسل جدید و سیاه نمایی هایی كه به جفا در این مسئله صورت گرفت، عنوان كرد: ما گفتیم دولت تدبیر هستیم و مثل اینكه جامعه و خداوند ما را با این صفت مورد آزمایش قرار می دهد، ما خواسته یا ناخواسته خشكسالی را شاهد می باشیم و زندگی مردم را با دشواری مواجه كرده است. به دنبال ۴۰ سال عدم اندیشه درست در امور بازنشستگان، امروز ما باید با آن مواجه شویم.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینكه از دهه های گذشته بیكارانی كه امید به یافتن شغل دارند، ما باید امروز پاسخ دهیم و بیش از هر زمان دیگری به سخت كوشی نیاز داریم، اظهار داشت: با مسائل نوین و كهنه شده مواجه هستیم و اگر بخواهیم در این دوره به مسؤولیت خود عمل نماییم، باید ۱۰ برابر گذشته كار نماییم، حق نداریم یك ریال را از دست بدهیم.

ربیعی اظهار نمود: نمی توان طوری تصمیم گرفت كه در سایه آن تصمیم، آیندگان ما متضرر شوند، عقلانیت، سختكوشی و مدارا را سه اصلی می دانیم و ما باید آنها را در دستور كار و پیش روی خود داشته باشیم تا بتوانیم به مسائل غلبه نماییم.

وی با اشاره به بازدید صورت گرفته از بیمارستان تامین اجتماعی راور اظهار داشت: بابت تاخیر در احداث این بیمارستان عذرخواهی می كنم، اما واقع این است كه برخی مشكلات مالی و برخی گرفتارهای ناخودآگاه بود كه باید جبران نماییم و از پیمانكار سه ماه خواستیم سریع تر كار را انجام دهد.

ربیعی در مورد مشكلات حوزه زغال سنگ و با اشاره به اینكه در بحث زغال چرخه معیوب پیش آمد كه باید آن را برطرف نماییم، اضافه كرد: قبول هم داریم كه صنعت زغال می تواند محور اشتغال در شهرستان راور باشد. حقوق ها را هم باید طی برنامه ای به روز نماییم و در مورد بازنشستگی زودرس باید در كمیته فنی مورد بررسی قرار گیرد.


 

1396/11/12
20:32:42
5.0 / 5
5291
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.