امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۰۹

پروازهای روزانه تهران-نجف و مشهد-نجف از سر گرفته شد

پروازهای روزانه تهران-نجف و مشهد-نجف از سر گرفته شد به گزارش هم ماشین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام نمود: با فرود پرواز شماره 5325 هما، در ساعت 10 و 55 دقیقه امروز در فرودگاه نجف، پروازهای برنامه ای هما به این شهر مجدد شروع شد.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اعلام نمود: با صدور مجدد مجوز شروع پروازهای هما به فرودگاه نجف، ۲ پرواز از مبدأ فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه نجف و مسیر فرودگاه مشهد به نجف و برعکس توسط این هواپیمایی برنامه ریزی شد و بدین ترتیب این ۲ پرواز به شبکه پروازهای بین المللی هما اضافه گردید.
بر پایه این گزارش، پرواز مستقیم تهران به فرودگاه نجف هر روز با شماره پرواز ۵۳۱۹ در ساعت ۱۹ و ۵۵ دقیقه فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک و در ساعت ۲۱ وارد فرودگاه نجف می شود. بازگشت این پرواز با پرواز شماره ۵۳۱۸ در همان روز در ساعت ۲۲ پرواز است و در ساعت ۲۳ و ۵۵ دقیقه در فرودگاه امام خمینی (ره) به زمین می نشیند.
در اطلاعیه هواپیمایی هما آمده است: پرواز مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) به نجف، نجف به مشهد، مشهد به نجف و نجف به فرودگاه امام خمینی (ره) نیز روزانه انجام می شود.
این مسیر پرواز نیز با شماره پرواز ۵۳۲۵ در ساعت ۶ هر روز فرودگاه امام خمینی (ره) را ترک و در ساعت هفت و پنج دقیقه (به وقت محلی) وارد فرودگاه نجف می شود. بازگشت این پرواز به مشهد مقدس خواهد بود که این پرواز در ساعت هشت و ۳۵ دقیقه (به وقت محلی) فرودگاه نجف را ترک و در ساعت ۱۱ و ۳۵ دقیقه وارد فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد می شود.
بازگشت پرواز مشهد به فرودگاه نجف در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه انجام و در ساعت ۱۵ و ۵۰ دقیقه (به وقت محلی) وارد فرودگاه نجف می شود. پرواز بازگشت این مسیر به فرودگاه امام خمینی (ره) خواهد بود.
این پرواز در ساعت ۱۶ و ۵۰ دقیقه (به وقت محلی) فرودگاه نجف را ترک و در ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می شود.
در اطلاعیه هما آمده است: همه مسافران بالای ۱۰ سال در پروازهای ورودی به فرودگاه نجف باید پیش از پرواز آزمایش PCR در محدوده ۷۲ ساعت مانده به زمان پرواز را در یکی از مراکز تأیید شده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در لینک https: //health.behdasht.gov.ir انجام دهند و گواهی جواب تست منفی را به زبان انگلیسی به همراه داشته باشند.


منبع:

1400/10/16
11:53:40
5.0 / 5
160
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.