امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۳

ثبت كشف بیشتر از هزار تن مواد مخدر در كشور

ثبت كشف بیشتر از هزار تن مواد مخدر در كشور به گزارش هم ماشین کردستان جانشین فرمانده نیروی انتظامی مقابله با قاچاق کالا، اسلحه و قاچاقچیان مواد مخدر را بخشی از موفقیت های نیروی انتظامی پارسال عنوان نمود و اظهار داشت: با ثبت کشف بیشتر از هزار تن مواد مخدر رکورد بی نظیری در این عرصه حاصل شده است.


سردار قاسم رضایی، در جمع خبرنگاران استان ضمن اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت های نیروی انتظامی، اظهار نمود: ناجا سازمانی بزرگ و دارای گستردگی مأموریت ها از مرز تا مرکز است و با عنایت به ایام و مناسبت های مختلف مأموریت های این نیرو هم اضافه می شود.
وی با اشاره به اینکه با نیروی انتظامی با مردم؛ برای مردم و در خدمت مردم است، اضافه کرد: اقدامات بسیار خوبی در حوزه های مختلف ماموریتی پارسال در کل کشور و به تبع آن در انتظامی استان کردستان صورت گرفته که خوشبختانه رضایمندی مردم را به دنبال داشته است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی مقابله با قاچاق کالا، اسلحه و قاچاقچیان مواد مخدر را بخشی از موفقیت های نیروی انتظامی پارسال عنوان و خاطرنشان کرد: با ثبت کشف بیشتر از هزار تن مواد مخدر رکورد بی نظیری در این عرصه حاصل شده است.
وی هدف گرایی نیروی انتظامی در سال 99 را برخورد قاطع با اراذل و اوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی عنوان نمود و اظهار داشت: امنیت مردم خط قرمز نیروی انتظامی است و خوشبختانه با برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش؛ حمایت های و پشتیبانی های خوبی توسط مردم صورت گرفته است که این اقدام پلیس مورد وثوق مردم بوده است.
سردار رضایی در ادامه به امنیت موجود در استان کردستان اشاره نمود و اظهار داشت: کردستان سرزمین مجاهدت های خاموش بوده است و این مجاهدت ها همچنان در این استان ادامه داشته و حاصل این مجاهدت ها برقراری امنیت مطلوب در سطح استان است.
وی افزود: مردم استان کردستان مردم بزرگی هستند که شهدای زیادی را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند و نقطه قوت خدمت در کردستان همراهی و همکاری خوب مردم استان با نیروی انتظامی است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی ضمن اشاره به امنیت و تأثیر آن بر رشد و توسعه کشور اظهار داشت: همه شرایط و زیر ساخت های امنیتی برای سرمایه گذاری در کردستان وجود دارد و از سرمایه گذاران دعوت می نماییم برای رشد و توسعه استان با خیالی راحت نسبت به سرمایه گذاری در این استان اقدام نمایند.
سردار رضایی در ادامه با تکیه بر مسئولیت پذیری همه سازمان ها و نهادها در جهت تأمین امنیت و ارتقاء شاخصهای امنیتی، اضافه کرد: قاچاق کالا یکی از مهم ترین مأموریت های ناجا در سال جدید هم است و انتظار داریم سایر سازمان ها و نهاد در حوزه تشدید و مقابله با قاچاق کالا بیشتر از پیش وارد عمل شده و به نیروی انتظامی کمک کنند.
وی ضمن اشاره به قرار گرفتن در روز طبیعت و از سویی شرایط حساس کشور در جهت مقابله با ویروس منحوس کرونا اقدامات و فعالیتهای نیروی انتظامی در این عرصه، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی برابر تصمیمات ستاد مقابله با کرونا عمل خواهد نمود البته هر چند مردم ما؛ مردمی با بصیرت و مسئولیت پذیر هستند که به سفارش مسؤلان در همه حوزه ها عمل می کنند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی در انتها با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در جهت عمل به سفارش های ستاد مقابله با کرونا و اینکه همچون سال قبل رعایت نمایند از مسؤلان فرمانداری ها و شهرداری ها خواست نسبت به مدیریت و کنترل تفرجگاه ها و مناطق گردشگری اقدام نمایند و در این راستا نیروی انتظامی هم برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد نمود.
منبع:

1400/01/13
15:35:33
5.0 / 5
1103
تگهای خبر: پلیس , ساخت , سازمان , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.