امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
از نیمه دوم خردادماه انجام می شود؛

توسعه پروازهای فرودگاه بین المللی پیام

توسعه پروازهای فرودگاه بین المللی پیام هم ماشین: مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام از توسعه پروازهای مسافری این فرودگاه در نیمه دوم خردادماه آگاهی داد.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، نادر ثناگو مطلق اظهار نمود: وقفه به وجود آمده در پروازهای مسافری پیام به دلیلهای محدودیت های پروازی در شرایط کرونا بود.
وی افزود: از اواسط خردادماه و در صورت عادی شدن شرایط پروازهای مسافری فرودگاه پیام از سر گرفته خواهد شد.
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام اظهار داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته و استفاده از ظرفیت سرمایه گذار خارجی، کیش، مشهد و اهواز از مقصدهای پروازی فرودگاه بین المللی پیام خواهند بود.
ثناگو مطلق اظهار داشت: با توسعه پروازهای مسافری در استان البرز کسب و کار مشاغل در رابطه با این حوزه رونق خواهد گرفت بدین سبب نهادها و دستگاه های اجرایی استان برای تحقق این مهم باید برنامه ریزی داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه بستر و زیرساخت های لازم با راه اندازی ترمینال مسافری و ستاندن مجوزهای لازم و کسب استانداردهای مورد نیاز فراهم گشته است، اظهار داشت: با پیگیری نهادهای مسئول مرتبط در استان مانند اداره کل گردشگری در آینده نزدیک شاهد توسعه پروازهای مسافری فرودگاه پیام هستیم به نحوی که سایر استان های هم جوار نیز بیش از قبل از این امکان فراهم شده بهره مند می شوند.


منبع:

1399/03/06
14:12:53
5.0 / 5
2946
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.