امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد كشاورزی كردستان تاكید كرد:

لزوم آموزش زنان روستایی برای تولید محصولات سالم

لزوم آموزش زنان روستایی برای تولید محصولات سالم به گزارش هم ماشین ایسنا/كردستان معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد كشاورزی استان كردستان با تاكید بر لزوم آموزش زنان روستایی برای تولید محصولات سالم اظهار داشت: اهمیت رعایت نكات زیست محیطی در واحدهای تولیدی برای دریافت نشان سبز بسیار ضروری می باشد.


محمد پیشداد امروز شنبه در جلسه پدافند غیر عامل كارگروه زیست بخش كشاورزی توسعه سلامت محصولات كشاورزی كه با حضور نماینده، ادارات استاندارد، محیط زیست، صنایع كشاورزی، غذا و دارو، دامپزشكی برگزار گردید اظهار نمود: بخش كشاورزی بعنوان ستون فقرات اقتصادی استان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد به طوریكه 30درصد از اشتغال استان در بخش كشاورزی اتفاق افتاده است.
وی ادامه داد: باتوجه به شرایط معیشتی فعلی مردم در تهیه اجناس مورد نیاز ابتدا به قیمت توجه می كنند باید فرهنگ استفاده از محصولات سبز و سالم ایجاد شود و توجه به سلامت محصول در اولویت باشد.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد كشاورزی استان كردستان با اشاره به ظرفیت خیلی خوب فضای مجازی عنوان كرد: اطلاع رسانی های دقیق با معرفی محصولات دارای سلامت سیب سبز زمینه فرهنگ سازی را در فضاهای مجازی فراهم نموده و اهمیت سلامت را در اولویت قرار داد.
پیشداد بیان نمود: تضمین سلامت مردم یك مطالبه است كه بعنوان یك اولویت باید صورت گیرد.
وی تصریح كرد: در خیلی از روستاها زنان روستایی در جهت تولید محصولات به صورت سنتی اقدام می كنند كه آموزش این قشر برای تولید محصول سالم مهم و ضروریست.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد كشاورزی استان كردستان خاطرنشان كرد: كاهش هزینه های روند دریافت نشان سبز و سیب سلامت یكی از مطالبات مهم واحدهای تولیدی و بهره برداران بخش كشاورزی استان كردستان است كه امیداست دستگاه های در رابطه با این مورد نسبت به كاهش هزینه ها تصمیماتی اتخاذ كنند.1398/10/21
14:20:47
5.0 / 5
4536
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.