امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام شد؛

فرم ج قرمز برای ثبت نام طرح ملی مسكن در چه شرایطی سبز می شود؟

فرم ج قرمز برای ثبت نام طرح ملی مسكن در چه شرایطی سبز می شود؟ به گزارش هم ماشین معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در مورد مشكل افرادی كه فرم (ج) آنها به اشتباه قرمز شده و ثبت نام در طرح مسكن مهر منجر به واگذاری نشده است، توضیحاتی ارائه نمود.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، خیلی از متقاضیان ثبت نام در طرح جدید تأمین مسكن دولت كه تحت عنوان «طرح اقدام ملی مسكن» اجرا شده است، صرفاً به واسطه ثبت نام اولیه در طرح مسكن مهر، به رغم اینكه از امتیازات این طرح بهره مند نشدند اما فرم (ج) آنها قرمز است؛ به این معنا كه در پالایش متقاضیان واقعی طرح جدید دولت به واسطه همان ثبت نام اولیه مشمول طرح جدید دولت نمی شوند.
بر همین اساس محمود محمودزاده معاون مسكن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، در مورد مشكل افرادی كه پیش از این در طرح مسكن مهر یا دیگر طرح های مسكن فقط ثبت نام اولیه انجام داده اند ولی فرم (ج) آنها به اشتباه قرمز شده است، اظهار داشت: این افراد باید به ادارات كل راه و شهرسازی استانی كه ثبت نام كرده اند، رجوع كنند.
وی اضافه كرد: ادارات كل راه و شهرسازی استان ها این موارد را بررسی می كنند و اگر قرمز شدن فرم (ج) منجر به واگذاری نشده است، تقاضای اصلاح می كنند و فرم این افراد باردیگر سبز می شود.

1398/09/30
12:48:47
5.0 / 5
4766
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.