امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۲۶

جلسه مشترك كمیسیون فرهنگی مجلس با كمیته فرهنگی شورایعالی امنیت ملی

جلسه مشترك كمیسیون فرهنگی مجلس با كمیته فرهنگی شورایعالی امنیت ملی به گزارش هم ماشین سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در تشریح بررسی های جلسه امروز كمیسیون مطبوع خود بیان كرد: امروز كمیسیون فرهنگی جلسه مشترك را با كمیته فرهنگی شورایعالی امنیت ملی برگزار كرد.


سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با ایسنا، در مورد جلسه امروز كیمسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسه امروز جلسه ای مشترك با كمیته فرهنگی شورایعالی امنیت ملی بود این جلسه با حضور دبیر این كمیته آقای خدابخشی برگزار گردید.
وی ادامه داد: در این نشست آقای خدابخشی گزارشی را از ۸۰ جلسه ای كه با حضور ۵۰ دستگاه مردمی و دولتی داشتند عرضه كردند. این گزارش در جهت فعالیت ها و اقدامات این شورا در حوزه مسائل فرهنگی بود. این گزارش همینطور به عملكرد بعضی از دستگاه ها مانند وزارت ورزش، وزارت بهداشت، بسیج، شورای فرهنگی عمومی، شورای انقلاب فرهنگی، كانون مساجد و معاونت فناوری ریاست جمهوری در این عرصه اشاره داشت.
ذوالقدر افزود: در این نشست با عنایت به این كه تقویت حوزه فرهنگ در جهت توجه به اقتصاد فرهنگی، فرهنگ كارآفرینی، تاثیر بر سلامت محوری و بالندگی دارای اهمیت است نمایندگان نقطه نظراتی را در این عرصه ها عرضه كرده اند و خواهان شدند كه از راه فرهنگ به مبحث رونق تولید و اقتصاد مقاومتی توجه كرده و درآمد زایی داشته باشیم و در كنار این مورد به حوزه گردشگری و ورزش دقت كنیم.
سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در انتها افزود: همینطور در این نشست تاكید شد كه نماینده ای از سازمان برنامه و بودجه در این شورا حضور داشته باشد و مجلس و این شورا تعامل بیشتری را مورد نظر قرار دهند.1398/07/09
23:04:52
5.0 / 5
4279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.