امروز: ۱۴۰۰/۰۷/۰۴

اصلاحات پارامتریك بیمه ای در دستوركار مدیرعامل جدید تامین اجتماعی

اصلاحات پارامتریك بیمه ای در دستوركار مدیرعامل جدید تامین اجتماعی به گزارش هم ماشین مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینكه برنامه اصلاحات پارامتریك باید به صورت راهبردی دنبال شود عنوان كرد: برخی قوانین تأمین اجتماعی برای اصلاح و بازبینی، مصوبه دولت و مجلس و برخی مصوبه هیئت مدیره سازمان را می خواهند.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، اصول حسابداری بیمه ای را هم باید منسجم تر برنامه ریزی نماییم و به سمتی برویم كه مصالح سازمان را بدرستی در نظر گرفته و اجرایی نماییم.
به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، مصطفی سالاری در مراسم معارفه خود بعنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی كه در ساختمان مركزی سازمان تأمین اجتماعی برگزار گردید از حسن اعتماد شریعتمداری به خودش قدردانی كرد و اظهار داشت: به گستردگی كار در تأمین اجتماعی واقفم و اساسا امور جز با خرد جمعی به سر منزل نمی رسد.
وی ادامه داد: در سنوات گذشته كمتر موردی بوده كه از وزرا برای حوزه كاری ام در استان ها درخواستی داشته باشم و با حمایت مواجه نشده باشم. البته این درخواست ها مبتنی بر واقعیات و اقتضائات دولت بوده و كار كارشناسی انجام شده تا بگونه ای تنظیم شوند كه شدنی باشد.
سالاری با اشاره به اینكه برنامه اصلاحات پارامتریك باید به صورت راهبردی دنبال شود عنوان كرد: برخی قوانین تأمین اجتماعی برای اصلاح و بازبینی، مصوبه دولت و مجلس و برخی مصوبه هیئت مدیره سازمان را می خواهند.
اصول حسابداری بیمه ای را هم باید منسجم تر برنامه ریزی نماییم و به سمتی برویم كه مصالح سازمان را بدرستی در نظر گرفته و اجرایی نماییم.
وی با اشاره به لزوم حفظ استقلال سازمان اظهار داشت: اموال تأمین اجتماعی، حق الناسی است كه در دست تأمین اجتماعی است. شاید با عنایت به مشكلات اقتصادی، نیاز ما برای دریافت مطالباتی كه از دولت داریم جدی تر باشد كه آنرا با جدیت دنبال می نماییم.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اضافه كرد: تقویت سه جانبه گرایی حائز اهمیت می باشد. معتقد به استفاده از خرد جمعی هستم.
او همینطور با اشاره به اینكه بنای من این است كه همه مدیران و كاركنان صاحب تجربه اگر علاقه مند به ادامه خدمت در پیشبرد سازمان باشند از آنها استفاده نماییم اظهار داشت: مگر آنكه خودشان تمایلی نداشته باشند. در غیر این صورت تحولات اساسی و غیرضروری را در دو سال آخر دولت لازم نمی دانم.
سالاری با اشاره به اینكه با محیط صنعتی آشنا هستم و كار در پارس جنوبی را در اوایل جوانی تجربه كردم اظهار داشت: خدمت به جامعه كارگری لذت بخش است و دغدغه اساسی در این زمینه داریم. امیدوارم سازمان مقتدر و منضبطی داشته باشیم. در آخر یاد مرحوم نوربخش را گرامی می دارم.
وی افزود: از آقای زدا قدردانی می كنم كه در دوره سخت و طولانی سرپرستی، متقبل زحمت بودند و امید است بتوانیم در ادامه راه از تجربیات ایشان بهره مند شویم.1398/04/05
01:47:26
5.0 / 5
3940
تگهای خبر: اقتصاد , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.