امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۱
مولوی عبدالحمید مطرح كرد:

اطمینان از برقراری كامل امنیت در چابهار

اطمینان از برقراری كامل امنیت در چابهار هم ماشین: امام جمعه اهل سنت زاهدان با اشاره به برقراری كامل امنیت در سیستان و بلوچستان، خواهان توسعه زیرساخت های ریلی در چابهار شد.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان در همایش بین المللی توسعه چابهار با اشاره به اینكه این بندر حلقه اتصال كشورهای منطقه با آسیای میانه است و بهترین فرصت برای تجارت كشورهای منطقه به حساب می آید، اظهار داشت: باید به زیرساخت های این بندر همچون توسعه راه ها، راه آهن و فرودگاه توجه بیشتری شود.
وی با تاكید بر ضرورت راه اندازی زیرساخت ها با هدف حضور سرمایه گذاران كشورهای دیگر اظهارداشت: توسعه و پیشرفتی كه در منطقه در حال انجام می باشد باید منافع آن به مردم منطقه و استان تعلق گیرد.
مولوی عبدالحمید اضافه كرد: منطقه چابهار و استان سیستان و بلوچستان كپرنشین، بیكار و خانوارهای محروم زیادی دارد و باید به مردم این منطقه توجه بیشتری شود تا با آموختن مهارت ها، اشتغال در این منطقه سرعت بیشتری پیدا كند.
امام جمعه اهل سنت زاهدان با تاكید بر حاكمیت كامل امنیت در چابهار و سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این منطقه، منطقه امنی است، از آنجایی كه امنیت یكی از نكات اصلی سرمایه گذاری و توسعه در هر كشوری است، به همه سرمایه گذاران داخلی و خارجی اطمینان می دهیم كه امنیت در سیستان و بلوچستان و چابهار حاكم است؛ همین طور اراده حكومت و مردم استان این است كه این منطقه امن باشد.
وی اشاره كرد: مردم چابهار و سیستان و بلوچستان نشان دادند اجازه نخواهند داد در استان ناامنی باشد، بدین سبب از سرمایه گذاران دعوت می نماییم تا برای سرمایه گذاری به چابهار بیایند. همین طور اطمینان می دهیم كه سود كلانی از سرمایه گذاری در این منطقه عاید آنها خواهد شد.
مولوی عبدالحمید تاكید كرد: اختلافات قومی و منطقه ای در چابهار نداریم و مردم منطقه از اختلافات قومی و مذهبی عبور كرده اند.، بدین سبب سرمایه گذاران دغدغه ناامنی نداشته باشند.


1397/12/07
20:09:45
5.0 / 5
4619
تگهای خبر: اشتغال , راه آهن , ساخت , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.