امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۵
وزیر بهداشت تاكید كرد

ضرورت صرفه جویی بدون كم فروشی در ارائه خدمات درمانی

ضرورت صرفه جویی بدون كم فروشی در ارائه خدمات درمانی هم ماشین: وزیر بهداشت با بیان این كه صرفه جویی بدون كم فروشی در عرضه خدمت باید در دستور كار كادر درمانی قرار گیرد، اظهار داشت: یزد می تواند به قطب پزشكی منطقه تبدیل گردد.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، دكتر سیدحسن هاشمی در آیین افتتاح همزمان ۴۰ طرح آموزشی، بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشكی شهید صدوقی یزد با بیان این كه فرهنگ والا یكی از مهمترین خصوصیت های استان یزد است، اضافه كرد: فرهنگ مقدم از علم است و توسعه فرهنگی استان یزد مدیون بزرگان و نیاكان این دیار است.
وی ادامه داد: بیمارستان شهید صدوقی یزد یكی از بهترین بیمارستان های آموزشی كشور است كه با بیش از ۵۰۰ تخت بیمارستانی و اساتید برجسته كشور در حال عرضه خدمت به اقشار مختلف استان و كشور است.
وزیر بهداشت در ادامه حضور خیرین را یكی از مهم ترین خصوصیت طرح های افتتاح شده، دانست و اظهار داشت: با افتتاح بیمارستان صادقیان، ۱۱۷ تخت بیمارستانی به ظرفیت استان یزد اضافه شده است.
هاشمی با بیان این كه فعالیت پزشكی و درمانی یكی از شاخص ترین اعمال صالح بشری است، اضافه كرد: یاری رساندن به نیازمندانی كه اغلب فاقد سرپرست هم هستند، افتخاری بزرگ برای جامعه پزشكی است. خداوند پزشكان را در مسیری قرار داده كه اگر درست به آن عمل كنند، جزو صالح ترین انسان ها خواهند بود.
وی ایثار و فداكاری را یكی از خصوصیت های فعالیت جامعه پزشكی و درمانی است، اظهار داشت: شرایط كنونی كشور ارزش كار درمانی و بهداشتی را چند برابر كرده است.
وزیر بهداشت با بیان این كه هیچ امری مهم تر از عمل كردن نیست، تصریح كرد: متأسفانه برخی افراد كه خودشان بیشتر امر به معروف و نهی از منكر می كنند، بیشتر مخالف گفته خود عمل می كنند.
هاشمی عمل كردن درست و برداشتن بار از دوش دولت و ملت را مهم ترین نیاز عصر كنونی دانست و اضافه كرد: متاسفانه در شرایط كنونی خیلی ها به دنبال خالی كردن دل مردم هستند و این یكی دیگر از چالش های جدی كشور در جهت افزایش امید به زندگی است.
وزیر بهداشت با بیان این كه كوشش برای افزایش امیدواری به آینده كشور، مهمترین مسئولیت تمام افراد جامعه است، اظهار داشت: امیدوارم جامعه پزشكی مثل همیشه جزو دسته اقشاری باشند كه به معروف عمل می كنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این كه افزایش توقعات یكی از چالش های جدی كشور است، اضافه كرد: توقعات باید متناسب با واقعیت ها و درآمدها باشند.
وزیر بهداشت با اشاره به نقش جامعه پزشكی در متعادل سازی توقعات متناسب با درآمدها، اضافه كرد: صرفه جویی بدون كم فروشی در عرضه خدمات باید در دستور كار جدی كادر درمانی و پزشكی استان و كشور قرار گیرد.
هاشمی در انتها با اشاره به ظرفیت های استان یزد، اظهار داشت: اگر از یزد حمایت شود، حتما می تواند به قطب پزشكی منطقه تبدیل گردد.1397/06/27
15:04:45
5.0 / 5
4545
تگهای خبر: خدمات , فروش , مسئول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.