امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

فعالیت ۲۰۰ انجمن علمی پزشكی دركشور، انجمن های علمی بازوی قدرتمند وزارت بهداشت وسازمان بیمه سلامت

فعالیت ۲۰۰ انجمن علمی پزشكی دركشور، انجمن های علمی بازوی قدرتمند وزارت بهداشت وسازمان بیمه سلامت هم ماشین: دبیر كمیسیون انجمن های علمی گروه پزشكی وزارت بهداشت اظهار داشت: به كمك سازمان بیمه سلامت می توانیم نقش انجمن ها را در ساختار بیمه های درمانی كشور بیشتر از گذشته تبیین نماییم.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، دكتر سید جلیل حسینی با اشاره به اهمیت همكاری انجمن های علمی پزشكی با سازمان بیمه سلامت با بیان این كه حدود ۲۰۰ انجمن علمی در گروه پزشكی در كشور وجود دارد، اضافه كرد: این انجمن ها در همه رشته ها و زمینه های مختلفی مثل بهداشت، اقتصاد سلامت و غیره فعال می باشند و می توان انجمن های علمی را بازوهای بسیار قدرتمند وزارت بهداشت و سازمان بیمه سلامت دانست و از پتانسیل آنها بهره برد.
دكتر حسینی افزود: ارتباطات بین المللی این انجمن ها و توانمندی های آنان می تواند به سازمان بیمه سلامت كمك زیادی كند. در امور متخلف كارشناسی می توان از نیروی انجمن های علمی بهره برد.
دبیر كمیسیون انجمن های علمی گروه پزشكی وزارت بهداشت اظهار داشت: بهینه سازی اقتصاد سلامت یكی از اهداف همكاری انجمن های علمی و سازمان بیمه سلامت است. همینطور در حوزه های آموزش دو طرف می توان از این همكاری سود برد.
وی با بیان این كه باید همكاری ها بین انجمن ها و سازمان بیمه سلامت بیشتر شود، اظهار نمود: این موارد طی جلساتی با سازمان بیمه سلامت بررسی و اجرا می گردد.
بر مبنای اعلام وبدا، دكتر حسینی بیان كرد: تصمیم گیری برای تجهیزات پزشكی، داروها، بهداشت، اقتصاد سلامت و غیره می تواند همچون مواردی باشد كه درباره آنها صحبت و همكاری مشترك خواهیم داشت. بطور قطع انجمن ها بعنوان دلسوزان جامعه می توانند برای بهینه سازی روش های بیمه ها بسیار كارگشا باشند.
1397/06/03
19:09:45
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: اقتصاد , ساخت , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.