امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
حق شناس:

وزارت تعاون مشكل مسكن مهر شهرهای كوچك را حل كند

وزارت تعاون مشكل مسكن مهر شهرهای كوچك را حل كند هم ماشین: معاون مسكن شهری بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اعلام نمود: وزارت تعاون به مشكلات تعاونی های ۴ هزار واحد مسكن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر رسیدگی كند.به گزارش هم ماشین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدجواد حق شناس درباره آخرین اقدامات بنیاد مسكن انقلاب اسلامی برای مسكن مهر شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر اظهار داشت: در مجموع ۳۴۸ هزار واحد مسكونی در تعهد بنیاد مسكن بوده است كه از این میزان، حدود ۷ هزار واحد در نیمه كار با بانك تسویه حساب كردند و این رقم از رقم كلی كم شد و به میزان ۳۴۱ هزار واحد كاهش پیدا كرد. ش
معاون مسكن شهری بنیاد مسكن انقلاب اسلامی ادامه داد: از این تعداد، واحدهایی هم بودند كه زیر ۳۰ درصد پیشرفت فیزیكی داشتند و فاقد متقاضی بودند؛ همینطور واحدهایی بودند كه مشكلاتی را در زمینه متولیان آنها كه شامل تعاونی ها می شدند داشتند كه رقمی در حدود ۱۲ هزار واحد بود و از رقم اصلی كم شد.
وی اضافه كرد: از حدود ۱۲ هزار واحد كسر شده دارای مشكلات عدیده ذكر شده ۴ هزار واحد متعلق به تعاونی ها بودند و ۸ هزار واحد هم واحدهای فاقد متقاضی و با پیشرفت فیزیكی ۳۰ درصدی اعلام شدند كه از كل میزان ساخت مسكن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر كسر شدند.
حق شناس خاطرنشان كرد: بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در تعاونی ها اجازه ورود قانونی ندارد و وزارت تعاون باید در این مورد پاسخگو باشد.
معاون مسكن شهری بنیاد مسكن انقلاب اسلامی اظهار داشت: هم اكنون با كسر واحدهای دارای مشكل، ۳۲۰ هزار واحد به مرحله نازك كاری رسیده اند و حدود ۸ هزار واحد از كار باقی مانده است كه در سال ۹۷ به اتمام خواهند رسید.

1397/01/29
23:57:50
5.0 / 5
5052
تگهای خبر: وزارت تعاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.