امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۱

ناگفته های رییس پلیس پایتخت از اغتشاشات اخیر

ناگفته های رییس پلیس پایتخت از اغتشاشات اخیر هم ماشین: رییس پلیس پایتخت با اشاره به اغتشاشات اخیر تهران به گزارش مسئولان اطلاعاتی تهران بزرگ اشاره نمود و اظهار داشت: دشمن آمده بود كه از تهران با تمام قوا كار را آغاز كند اما ناكام ماند.به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در همایش یك روزه خانواده ها و همسران شهدا و جانبازان نیروی انتظامی تهران بزرگ كه در مقر مركزی پلیس پایتخت برگزار شد، اضافه كرد: در اغتشاشات اخیر به فرماندهانم گفتم ۴۰ سال از این انقلاب می گذارد و ما بیش از ۲۰۰ - ۳۰۰ هزار شهید تقدیم انقلاب كردیم هزاران جانباز در بستر افتاده اند تا از كشور دفاع كنند.

وی با اشاره به اینكه دشمن تا به این جا از اقدامات خود دست برنداشته، اظهار داشت: به فرماندهانم گفتم كه دشمن دست از اقدامات خود بر نمی دارند و شما دیدید كه در پلیس تهران بزرگ چه افتخاری آفریدند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به جلسه ای كه پیرامون تحلیل وقایع اخیر و اغتشاشات اخیر در قرارگاه ثارالله برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه مسئولان اطلاعاتی تهران گزارش دادند كه دشمن آمده بود كه از تهران كار را آغاز كند، اما آنها دیدند كه هر كاری می خواهند بكنند و به هر جایی كه می خواهند بروند، پلیس هست و با آنها برخورد می كند.

سردار رحیمی با اشاره به اینكه ما برای پاسداری از آرمان های امام آماده هستیم، اظهار داشت: باتمام گله ها و شكوه ها تا آخرین قطره خون برای دفاع از كشور ایستاده ایم. اینكه امروز اراذل و اوباش بیایند و به آرمان های انقلاب لطمه بزنند، چنین چیزی وجود نخواهد داشت، مگر از جنازه ما رد بشوند.

وی در بخشی دیگری از سخنانش با اشاره به وقایع رخ داده در آمریكا اظهار نمود: چند روزی است كه امریكا به هم ریخته است، اما همین كه اینجا چند نفری نق ونوق می كند، تمام رسانه ها بسیج می شوند و صحنه سازی می كنند.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری اشاره كرد: همانطور كه مقام معظم رهبری بیان كردند، مشكلاتی وجود دارد اما در این فضا عده ای رخنه كرده بودند.

به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا در انتها این همایش از شماری از همسران شهدا و جانبازان نیروی انتظامی قدردانی گردید.
1396/11/03
13:58:02
5.0 / 5
4791
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.