امروز: ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
مدیركل بنادرو دریانوردی هرمزگان خبرداد؛

شروع عملیات تخلیه بیش از۲۴۰ هزار تن کالای اساسی در بندر شهیدرجایی

شروع عملیات تخلیه بیش از۲۴۰ هزار تن کالای اساسی در بندر شهیدرجایی هم ماشین: مدیرکل بنادرو دریانوردی هرمزگان اظهار داشت: اکنون چهارفروند کشتی حامل گندم، روغن خوراکی و ذرت با ظرفیت 240هزار و 798 تن در بندر شهید رجایی در حال تخلیه کالاهای خود هستند.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، علی رضا محمدی کرجی ران ضمن اشاره به شروع عملیات تخلیه ۲۴۰ هزار و ۷۹۸ تن کالای اساسی در بندرشهید رجایی، اظهارداشت: الان چهارفروند کشتی حامل گندم، روغن خوراکی و ذرت درمجموع ۲۴۰ هزار و ۷۹۸ تن در بندر شهید رجایی در حال تخلیه کالاهای خود هستند.
وی اظهار داشت: ۲ فروند از این کشتی ها حامل ۱۳۸ هزار و ۷۹۸ تن گندم و ۲ کشتی دیگر نیز حامل ۳۰ هزارتن روغن خوراکی و ۷۲ هزارتن ذرت هستند که الان در اسکله ۱۳ این بندر تخلیه و بصورت حمل یکسره وارد کشور می شود.
مدیرکل بنادرو دریانوردی هرمزگان ضمن اشاره به تدوام تخلیه و حمل یکسره کالاهای اساسی در بندرشهید رجایی افزود: همزمان با پهلودهی این چهارکشتی، ۱۲ فروند کشتی دیگر حامل کالای اساسی در لنگرگاه مستقر هستند که با برنامه ریزی صورت گرفته طی روزهای آینده در اسکله های ویژه تخلیه کالاهای اساسی بندرشهیدرجایی پهلو می گیرند.
وی کاهش هزینه های بندری و تسریع در انتقال کالا را از مزیت های مهم حمل یکسره کالا عنوان نمود و بیان داشت: از این ۱۲ فروند کشتی حامل کالای اساسی، هفت فروند کشتی حامل ۴۵۵ هزارتن گندم، ۴ فروند کشتی حامل ۷۱ هزار و ۵۰۰ تن روغن خوراکی و ۱۳۵ هزار تن جو و یک فروند کشتی دیگر نیز حامل ۶۲ هزار تن سویا است.
محمدی کرجی ران با اشاره به اینکه هشت فروند کشتی دیگر به سمت بندر شهید رجایی در حال حرکت هستند، افزود: این هشت فروند کشتی حامل ۴۷۱ هزار و ۵۰۰ تن کالای اساسی هستند که با برنامه ریزی انجام شده طی ماه آینده وارد لنگرگاه بندرعباس می شوند.

1400/07/28
09:17:53
5.0 / 5
316
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.