امروز: ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

رفع مزاحمت واحدهای صنفی اصلی ترین درخواست تهرانی ها از شرکت ساماندهی مشاغل

رفع مزاحمت واحدهای صنفی اصلی ترین درخواست تهرانی ها از شرکت ساماندهی مشاغل مدیرعامل شرکت ساماندهی با اعلان اینکه رفع مزاحمت مشاغل و واحدهای صنفی پرتکرارترین پیام شهروندان در زمینه فعالیت شرکت بوده است، اظهار داشت: 69 مورد از 74 گزارش ارجاعی، بررسی و رسیدگی شده است.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، سید علی مفاخریان درباره تعامل شرکت ساماندهی با شهروندان در سامانه ۱۸۸۸ اظهار داشت: شهروندان بوسیله سامانه ۱۸۸۸ با طرح شکایات، ارائه انتقادات و پیشنهادات و بیان تقدیر و تشکر از عوامل اجرائی شهرداری می توانند در نظارت مدیریت شهری ایفای نقش کنند.
وی با اشاره به افزایش ۱۲ درصدی پیام های شهروندی در سامانه ۱۸۸۸ در یک سال اخیر اظهار داشت: از شروع فروردین ماه تا اختتام مردادماه امسال، تعداد ۷۴ پیام از شهروندان در سامانه ثبت شده که ۷۱ پیام انتقاد، ۲ طرح شکایت و یک پیشنهاد مطرح گردیده است.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر افزود: در زمان مشابه سال قبل ۶۱ پیام شهروندی در زمینه فعالیت شرکت در سامانه ۱۸۸۸ ثبت گردید که ۶۰ پیام برای انتقال انتقادات و یک پیام برای ارائه پیشنهاد بود.

مفاخریان با اعلان اینکه مزاحمت مشاغل و واحدهای صنفی بیشترین پیام های شهروندان را به خود مختص کرده است، اضافه کرد: ۴۰ تماس مربوط به ایجاد مزاحمت واحدهای صنفی و عدم اجرای آرای صادره کمسیون بند ۲۰، ۸ تماس مربوط به کیوسک های مطبوعات و گُل و ۵ تماس مربوط به فعالیت مرکز عرضه پرندگان زینتی بوده است.

طبق گزارش روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مفاخریان اشاره کرد: از ۷۴ گزارش شهروندی در رابطه با شرکت ساماندهی ۶۹ مورد رسیدگی و ۵ مورد که مربوط به مزاحمت مشاغل می شده در دستور کار بررسی در کمسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها قرار گرفت.1400/06/20
12:03:57
5.0 / 5
476
تگهای خبر: شركت , شهردار , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.