امروز: ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس:

منابع محدود جوابگوی فرسودگی جاده ها در استان اردبیل نیست

منابع محدود جوابگوی فرسودگی جاده ها در استان اردبیل نیست نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: منابع محدود دولتی جوابگوی فرسودگی جاده ها نیست و جذابیتی هم برای سرمایه گذاران در این بخش به وجود نیامده است.محمود عباس زاده مشگینی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: هر چند راه و حوزه حمل و نقل از اهمیت بالایی در راه توسعه پایدار برخوردار می باشد اما در سالهای گذشته به رغم لزوم توسعه این بخش سرمایه گذاری هایی در این حوزه شکل نگرفته و ما با کمبود و نارسایی در این بخش روبه رو هستیم.
وی خاطرنشان کرد: با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی ما در دو سال گذشته به فکر توسعه بزرگراه ها در این استان افتاده ایم و کار آرام و کندی را در این بخش درحال اجرا می بینیم که به نظر می آید در ۱۰ سال آینده بتوان به زیرساخت های مناسب در صورت تأمین منابع مورد نیاز دست پیدا کرد.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: استان اردبیل در راه توسعه پایدار خود به شدت نیازمند زیرساخت های حمل و نقل ریلی، جاده ای و هوایی است که اساسا در این حوزه باید از سرمایه گذاری های بخش خصوصی با ایجاد جذابیت های بیشتر بهره برد.
عباس زاده مشگینی به طولانی شدن توسعه بزرگراه اردبیل – مشگین شهر و اتصال مشگین به اهر و بزرگراه تبریز را خاطرنشان کرد و اضافه کرد: ما هنوز نتوانستیم با گذشت ۱۰ سال این مسیر را بعنوان شاهرگ ارتباطی به شمال استان راه اندازی نماییم که انتظار می رود با تخصیص منابع مورد نیاز امسال این محور بزرگراهی به بهره برداری رسیده و از سمت مشگین شهر به اهر هم توسعه این مسیر اتفاق بیفتد.
وی لزوم تکمیل چهار بانده اردبیل، رضی، امیرکندی و اتصال آن به شمال استان اردبیل را هم بعنوان یک لزوم خاطرنشان کرد و تصریح کرد: در کنار توسعه بزرگراه ها که نیاز مشگین شهر بعنوان وسیع ترین شهرستان استان به حساب می آید، در بخش توسعه راه های روستایی هم برنامه ریزی مناسبی انجام شده است.
نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: سال جاری ردیف ویژه ای را در بودجه سالانه برای آسفالت راه های روستایی در نظر گرفتیم که با تخصیص ۱۱۲ میلیارد تومان انتظار می رود هر چه سریع تر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای پروژه های مصوب خویش را اجرایی و عملیاتی کنند.

1400/04/18
14:04:07
5.0 / 5
494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.