امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۵
مشاور وزیر و مسئول شبكه آموزشی دانش آموز:

استفاده از شاد تا آخر سال ۱۴۰۰ رایگان است

استفاده از شاد تا آخر سال ۱۴۰۰ رایگان است مشاور وزیر و مسئول شبکه آموزشی دانش آموز (شاد) از استمرار شبکه شاد در تابستان آگاهی داد و اضافه کرد: استفاده از«شاد» تا آخر سال 1400 رایگان است.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، «نیلوفر شرفی» درباب شبکه آموزشی دانش آموز( شاد)، اظهار نمود: «شبکه شاد» بعنوان پلت فرم رسمی آموزش مجازی وزارت آموزش و پرورش که فعالیت خودرا از سال قبل آغاز نموده است همچنان به فعالیت خود در تابستان سال جاری ادامه می دهد.
وی ادامه داد: با راه اندازی شبکه شاد در دوره کرونا توانستیم روزهای «آموزش مجازی» را با وجود دشواری های خاص این شرایط پشت سر بگذاریم.
شرفی اشاره کرد: این شبکه الگویی از محیط صیانت شده در فضای مجازی است که توانست «نظام تعلیم و تربیت کشور» را در برخورد با بحران تعطیلی آموزش حضوری ایمن کند. بدین سبب آموزش و پرورش با بهره گیری از ظرفیت شاد توانست یک سال تحصیلی را با آموزش مجازی پشت سر بگذارد.
وی افزود: در امتداد سال تحصیلی جاری برای «فعالیت های تابستانی» برنامه ریزی هایی انجام داده ایم که به زودی در شبکه شاد اجرائی می شوند. نمونه این فعالیت ها، سرویس «تدریس برتر» است که برای جبران کاستی های احتمالی آموزش در سال قبل فعال شده و در صفحه شخصی دانش آموزان بارگذاری شده است.
مسئول شبکه شاد اشاره کرد: دسترسی به شبکه شاد در سال قبل بر طبق دستور رییس جمهور رایگان بود و هم اکنون نیز بر طبق «مصوبه مجلس شورای اسلامی» تا آخر سال ۱۴۰۰ این دسترسی رایگان اعلام شده است. بدین سبب در صورتیکه خدمت خاصی بصورت غیررایگان به دانش آموزان عرضه گردد، این مساله را شفاف سازی و اطلاع رسانی خواهیم کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، شرفی اظهار داشت: برنامه هایی برای توسعه و بهبود قابلیت های شاد در تابستان و سال تحصیلی آینده در دستور کار داریم تا اگر بهر دلیلی آموزش مجازی ادامه پیدا کرد، شبکه شاد باکیفیت بالایی در اختیار دانش آموزان و فرهنگیان عزیز باشد.1400/03/18
22:36:42
5.0 / 5
658
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.