امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۳
سخنگوی سازمان هواپیمایی:

ورود واكسن روسی كرونا به كشور به هفته بعد موكول شد

ورود واكسن روسی كرونا به كشور به هفته بعد موكول شد به گزارش هم ماشین سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از منتفی شدن برنامه ورود واکسن کرونا به کشور در فردا پنج شنبه ۱۶ بهمن و موکول شدن آن به هفته بعد اطلاع داد.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، تورج دهقانی زنگنه معاون وزیر راه و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری روز گذشته از ورود واکسن روسی کرونا با ناوگان ماهان در پنج شنبه ۱۶ بهمن ماه اطلاع داده بود.
این در حالی است که محمدرضا شانه ساز معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در نشست خبری امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن اظهار داشت: نخستین محموله واکسن کرونا در دو الی سه روز آینده وارد کشور می شود و نظارت های دقیقی بر آن انجام می شود، همینطور خود وزیر به صورت مستقیم بر این مسئله نظارت دارند و پس از وارد شدن اطلاع رسانی های بیشتر به مردم خواهد شد.
در همین خصوص، محمد حسن ذی بخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در گفتگو با خبرنگار مهر با تأیید این مورد که ورود واکسن روسی کرونا به کشور به دو سه روز آینده موکول شده است. اظهار داشت: برنامه فردا پنج شنبه ۱۶ مهر در خصوص پذیرش محموله واکسن روسی کنسل شده است.
وی اضافه کرد: تاریخ ورود این محموله به صورت دقیق تعیین نشده، اما مقرر است هفته بعد به کشور وارد شود.
ذی بخش اظهار داشت: تاریخ دقیق واردات واکسن روسی کرونا هر زمان اعلام گردد، سازمان هواپیمایی کشوری هم اطلاع رسانی خواهد نمود.

1399/11/17
13:56:24
0.0 / 5
1221
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.