امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۳
مقام مسئول:

چیزی از ظرفیت دور سوم ثبت نام طرح ملی مسكن به تهرانی ها نرسید

چیزی از ظرفیت دور سوم ثبت نام طرح ملی مسكن به تهرانی ها نرسید به گزارش هم ماشین مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: ظرفیت جدید طرح اقدام ملی مسکن این استان فقط برای ساکنان 5 شهر نصیرشهر، صالحیه، نسیم شهر، گلستان و رباط کریم به وجود آمده است.به گزارش هم ماشین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه درباب آخرین وضعیت ثبت نام مجدد متقاضیان استان در این مرحله از طرح اقدام ملی مسکن، گفت: هم اکنون ۲۲ هزار نفر در این طرح در استان تهران برای تک ظرفیت به وجود آمده در نصیرشهر از شهرهای رباط کریم ثبت نام کرده اند، در صورتیکه ظرفیت برای ثبت نام در این شهر تنها ۸۰۰ نفر است.
وی اضافه کرد: دراین زمینه اطلاع رسانی های لازم انجام گرفته و ساکنان تهران نباید در این مرحله ثبت نام می کردند چونکه در مرحله پالایش حذف خواهند شد. به همین خاطر تنها بومیان ۵ شهر رباط کریم، نصیرشهر، نسیم شهر، صالحیه و گلستان می توانند در این مرحله ثبت نام کنند.
وی افزود: در این مرحله هم از موارد لازم برای حائز شرایط شدن قرمز نبودن فرم «ج» و همین طور بومی بودن در شهرستان مربوطه است که این مساله بارها بوسیله رسانه ها اطلاع رسانی شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: مقرر است ثبت نام ظرفیت های باقی مانده یا همان تکمیل ظرفیت در استان تهران بوسیله وزارت راه و شهرسازی اعلام گردد و در این فرصت باقی مانده تا پنجشنبه ۲۵ دی ماه لازم است ساکنان فاقد مسکن مهر در ۵ شهر اعلامی کار ثبت نام خودرا نهایی کنند.


منبع:

1399/10/23
12:12:49
0.0 / 5
1135
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.