امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
با توجه به افزایش شدید قیمت ها؛

وزیر راه به بانك مركزی پیشنهاد افزایش سقف وام مسكن داد

وزیر راه به بانك مركزی پیشنهاد افزایش سقف وام مسكن داد هم ماشین: وزیر راه و شهرسازی از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسكن به بانك مركزی آگاهی داده است.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در گفت و گو با روزنامه ایران از ارائه پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن به بانک مرکزی آگاهی داده است.
وی اضافه کرد: ما پیشنهادی برای افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن ارائه کرده ایم. البته بسته تامین مالی آن باید توسط بانک مرکزی تدوین و ارائه شود؛ تا این بانک نظر خودرا اعلام نکند، نمی توانیم در مورد افزایش تسهیلات تصمیم گیری نماییم. افزایش تسهیلات مسکن به این بستگی دارد که آیا بانک مرکزی می تواند منابع آنرا تامین کند یا خیر.
وزیر راه و شهرسازی درباب آخرین وضعیت مسکن مهر نیز گفت: ۶۰ تا ۷۰ هزار واحد مسکن مهر در حال تکمیل است که با واگذاری آن پرونده مسکن مهر تا اختتام امسال بسته می شود.
به گفته اسلامی، مجموع مسکن مهر که در دولت های نهم و دهم شروع شد، ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد بود که تا شروع دولت یازدهم، ۷۰۰ هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل شده بود.
وی تاکید کرد: هم اکنون عدد تحویلی به ۲ میلیون و ۳۰ هزار واحد رسیده است. در واقع تاکنون، یک میلیون و ۳۳۰ هزار مسکن مهر در دولت های یازدهم و دوازدهم تکمیل و واگذار شده است.


منبع:

1399/07/14
22:47:14
5.0 / 5
1707
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.