امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۵
معاون وزیر راه:

واریز نشدن وجه اولیه به معنای انصراف از طرح اقدام ملی مسكن می باشد

واریز نشدن وجه اولیه به معنای انصراف از طرح اقدام ملی مسكن می باشد معاون وزیر راه اظهار داشت: كسانی كه در مهلت تعیین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه اقدام نكنند جزو انصراف دهندگان و حذفی های طرح اقدام ملی مسكن به شمار می روند.به گزارش هم ماشین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده درباب طرح اقدام ملی مسکن با بیان اینکه عمده افتتاح های طرح در سال ۱۴۰۰ انجام می شود، گفت: برخی افتتاح های طرح اقدام ملی مسکن در هفته دولت سال آینده صورت خواهد گرفت.
به گفته وی، افتتاح برخی واحدهای باقی مانده مسکن مهر که در حدود ۳۸ هزار واحد است و همین طور طرح اقدام ملی مسکن قسمتی از برنامه های هفته دولت در بخش مسکن می باشد.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، اظهار داشت: تعیین تکلیف ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در استانها انجام شده است و افرادی که فرم «ج» آنها قرمز بوده و مالکیت آنها محرز نشده است، به چرخه اقدام ملی مسکن باز می گردند.
وی اشاره کرد: تا اختتام شهریور، تکلیف تمام ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن مشخص می شود و افرادی که واجد شرایط واقعی هستند در این طرح باقی می مانند و رد صلاحیت شده ها در صورتیکه نتوانند مدارک مستدلی ارائه نمایند از این گردونه خارج خواهند شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: افرادی که با دریافت پیامک، تأیید شرایط نهایی شده و وجوه اعلام شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی را واریز نمایند در پروژه باقی می مانند و کسانی که در مهلت تعیین شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه نیز اقدام نکنند جزو حذف شدگان طرح اقدام ملی مسکن به شمار خواهند رفت.

1399/05/25
13:40:03
5.0 / 5
2221
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.