امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷

هولدینگ پارس پندار نهاد

هولدینگ پارس پندار نهاد در این مقاله قصد داریم با این شركت و موسس آن آشنا شویم. با ما همراه باشید.


اگر ساکن اصفهان باشید و یا دوستانی در این شهر داشته باشید ممکن است نام هولدینگ پارس پندار نهاد و میثم شکری ساز را شنیده باشید. این هولدینگ توانسته است به لطف مدیریت دکتر شکری ساز امروزه به عنوان یکی از موفق ترین برند های این سال ها شناخته شود. موسس این مجموعه کسی نیست جز میثم شکری ساز که به عنوان یکی از برترین کارآفرینان کشورمان ایران شناخته شود. در این مقاله قصد داریم با این شرکت و موسس آن آشنا شویم. با ما همراه باشید.

میثم شکری ساز کیست؟

او با تحصیلات دکتری کارآفرینی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس برلین آلمان و امیر کبیر تهران و کارشناسی مهندسی صنایع هم اکنون به عنوان یکی از کارآفرینان برتر ایران شناخته می شود. او از برجسته ترین مشاوران کشور در حوزه ی مدیریت، ارتباطات، بازاریابی و منابع انسانی است. مرکز توسعه مجازی پارس www.elp.ir یکی از مجموعه های تحت مدیریت وی می باشد. او دستی توانا و مهارتی بالا در نوشتن کتب و همچنین علم ترجمه دارد و تا کنون توانسته است که ده ها کتاب را در زمینه های متنوع ترجمه و به جامعه آکادمیک کشور ارائه کند.

 او موفق به دریافت لوح سپاس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلفی شده است. دکتر میثم شکری ساز همچنین مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی با همکاری معاونت محترم رئیس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی و شرکت ملی پست می باشد. امروزه از او به عنوان یک کارآفرین موفق، یک سخنران انگیزشی و نویسنده ای موفق که توانسته آثار مدیریتی و انگیزشی پر مفهومی از خود به جای بگذارد یاد می شود.

او در سال 1396 به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات کشور انتخاب شده و توانسته است که در طول فعالیت حرفه ای خود موفقیت های بسیاری را از آن خود کند. از وی بیش از 12 عنوان کتاب و 30 عنوان مقاله منتشر شده است.

 

هولدینگ پارس پندار نهاد

هولدینگ پارس پندار نهاد از جمله شرکت های خصوصی می باشد که در سال 1387 توسط دکتر میثم شکری ساز  تاسیس شد و با تمرکز بر حوزه های آموزش به فعالیت خود ادامه داد. هولدینگ پارس پندار نهاد با مدیریت میثم شکری ساز هم اکنون به عنوان یکی از برترین موسسات آموزشی کشور شناخته می شود که توانسته در چهارچوب قانون فعالیت کرده و از این طریق با مدیریتی نوین بیشتر از قبل در زمینه کاری خود بدرخشد.

و ارائه خدمات آموزشی، مهارتی و خدماتی توانست با کیفیتی شایسته و مطابق با جدیدترین متد و فن آوری ها، فعالیت خود را در چندین حوزه شروع کرد. هم اکنون این برند یکی از بزرگترین برند ها در امور آموزشی مجازی و پژوهشی در کشور بوده و نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت آموزش و پژوهش های نوین در کشور ایفا کرده است.

شایان ذکر است کلیه مدارکی که از هولدینگ پارس پندار نهاد صادر میگردند، مورد تایید وزارت علوم، فناوری و تحقیقات و  سازمان WES کشور های کانادا و آمریکا می باشند. برخی از اهداف کنونی مجموعه پارس به شرح زیر است:

  • آموزش وتوسعه سطح دانش کارکنان و بهبود عملکرد
  • ورود به حوزه های جدید علوم و فناوری، عضویت در مجامع بین المللی
  • ایجاد فرصت اشتغال بیشتر برای جوانان جویای کار
  • درآمدزایی و ارز آوری جهت رونق کسب و کار کشور و بهبود رکود اقتصادی

 

میثم شکری ساز کارآفرین برتری می باشد که توانسته است با راه اندازی کسب و کاری پویا به جامعه خود خدمت کند. با در نظر داشتن این مسئله که کارآفرینان نقش اساسی در پیشرفت هر جامعه ایفا می کنند، بنابراین بهتر است که دولت و مردم با حمایت از این افراد به آن ها روحیه مضاعف داده تا باعث شوند که چرخ اقتصاد کشور بهتر از قبل به حرکت خویش ادامه دهد و از حرکت باز نایستد.

با این وجود گاهی در جامعه شاهد افرادی هستیم که بی انصافانه در این باره قضاوت می کنند و گاهی نیز سودجویان برای اینکه به افکار پلید و خواسته های خود جامه عمل بپوشاند سعی در تخریب اعتبار افراد داشته و در تلاش هستند که از این طریق از افراد موفق اخاذی کنند و در واقع این روش تبدیل به منبع درآمدی برای شان شده است.

این افراد منفعت طلب به دنبال این هستند که با دنبال کردن اهداف خودخواهانه و بدون داشتن هیچ گونه سند و دلیلی با انتشار یک سری دروغ کذب، نام و نشان این افراد معتبر و موفق را زیر سوال ببرند. هر کدام از ما به نوبه خود موظف است که با خواندن هر محتوایی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود اقدام به زیر سوال بردن زندگی کاری افراد نکنیم.

اما شیادان راه به جایی نمی برند. نام میثم شکری ساز نیز همچنان به عنوان کارآفرینی موفق در ایران ثبت شده است و هیچ خبر دروغی نمی تواند او را از حرکت نگه دارد. به خاطر بسپارید که محبوبیت او نزد همگان و  موفقیت هایی که در این مسیر به آن ها رسیده است هرگز اتفاقی نیست. موفقیت همواره در نتیجه تفکری هوشمندانه و تلاش های شبانه روزی به ثمر می رسد.

1399/04/27
13:47:13
5.0 / 5
2508
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.