امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

نصب سردیس شهید سلامت دكتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی

نصب سردیس شهید سلامت دكتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی به گزارش هم ماشین رئیس كمیسیون فرهنگی شورای شهر اعلام نمود كه به مناسبت هفته سلامت، سردیس شهید سلامت دكتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی نصب می شود.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، محمد جواد حق شناس در بازدید از بیمارستان آیت الله طالقانی که به مناسبت هفته سلامت با حضور سید حمید موسوی شهردار این منطقه یک برگزار گردید ضمن تقدیر از فداکاریهای جامعه پزشکی در مقابله با ویروس کرونا، اشاره کرد: ایثار و از خودگذشتگی کادر پزشکی و درمانی با وجود همه تحریم ها و تنگناهای موجود، مایه مباهات و شایسته تحسین و تقدیر است.
وی اظهار داشت: در راه سلامت، کادر درمانی و پزشکان کشور ما نسبت به سایر کشورها بیشتر از نرم جهانی آن به شهادت رسیدند که باید قدردان این عزیزان و خانواده های آنها باشیم و همه موازین بهداشتی را رعایت نماییم و چنانچه در شرایطی که آزاد سازی ترددها، بدلیل لزوم راه اندازی مجدد کسب و کارها صورت گرفته است موازین بهداشتی توسط شهروندان رعایت نشود، باید نگران افزایش آمار مبتلایان و بی نتیجه شدن زحمات کادر درمانی باشیم.
حق شناس اشاره کرد: شفافیت در اطلاع رسانی دقیق و منطقه ای شیوع بیماری می تواند برنامه ریزی های منطبق با ابعاد گسترش بیماری را به سرانجام مطلوب برساند و سردیس شهید سلامت دکتر پیروی در بیمارستان آیت الله طالقانی نصب می شود.

موسوی شهردار منطقه یک هم مجموعه مدیریت شهری را قدردان زحمات سفیدپوشان مدافع سلامت دانست و اظهار داشت: سبز پوشان شهرداری تهران، از شروع این همه گیری، شبانه روز در کنار سفید پوشان کادر درمان نقش موثری در تأمین بهداشت عمومی داشته اند.
بنا براعلام روابط عمومی منطقه یک، وی یک هم اضافه کرد: شهرداری منطقه یک بیش ازپیش، در کنار کادر درمانی همه ی بیمارستان های سطح منطقه به خصوص بیمارستان مسیح دانشوری که مرکز اصلی درمان کویید 19 در کشور است بوده و تمام توان خویش را جهت ضدعفونی و گندزدایی منطقه در مانورهای مقابله با کرونا و خدمات رسانی مناسب به بیمارستان ها به کار بست.1399/02/09
13:03:14
5.0 / 5
2947
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.