امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱

تشریح جزئیات طرح ترافیك مخصوص روزهای كرونایی پابتخت

تشریح جزئیات طرح ترافیك مخصوص روزهای كرونایی پابتخت به گزارش هم ماشین مدیر واحد ساماندهی طرح ها و محدوده های ترافیكی شهرداری تهران از اجرای طرح های ترافیكی پایتخت با شیوه جدید مخصوص روزهای كرونایی اطلاع داد.


عمار سعیدیانفر در گفت و گو با ایسنا، با اعلام خبر اجرای طرح های ترافیكی از شنبه۲۳ فروردین اظهار داشت: برپایه مصوبه ستاد ملی كرونا ساعت كاری ادارات از ساعت ۷ الی۱۴ تعیین شده است، بنابراین تصمیمات شورای ترافیك هم در جهت این تصمیمات دریافت شد.
وی با اشاره به اینكه بر مبنای مصوبه شورای ترافیك تهران، از شنبه ۲۳ فروردین طرح ترافیك از ساعت ۷: ۳۰ بامداد تا ۱۹ پس از ظهر اجرا می شود. اظهار داشت: طرح ترافیك و آلودگی هوا از ساعت۷: ۳۰ تا ۱۹ اجرایی می شود و از ساعت ۱۴ تا ۱۶ به شهروندان فرصت دو ساعته داده خواهد شد كه افراد شاغل در طرح های ترافیكی از داخل طرح فقط یكبار به صورت مجانی بیرون بروند.
وی اضافه كرد: این طرح منطبق با ساعت كاری ادارات و شاغلین است كه براین اساس در ساعت ۱۴ تا ۱۶ هم امكان یكبار خروج مجانی وجود داشته باشد و این مسأله برای افرادی كه با ماشین شخصی در محل كار حاضر می شوند مناسب می باشد.
سعیدیانفر با اشاره به اینكه از روز شنبه ۲۳ فروردین ماه، شهروندان باید در كارت شهروندی خود حداقل ۵۶ هزار تومان اعتبار داشته باشند؛ اظهار داشت: درصورت عدم موجودی در حساب شهروندی، طرح ترافیك با ضریب یك حساب می شود و در واقع ۲۰ درصد به ضرر آنها خواهد بود. در ضمن رزرو طرح ترافیك در هفته آینده الزامی نیست.1399/01/21
12:00:50
5.0 / 5
3519
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.