امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
اطلاعیه شماره هشت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشكی بابل:

پلمب یك واحد فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طبی به سبب فروش داروهای قاچاق

پلمب یك واحد فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طبی به سبب فروش داروهای قاچاق هم ماشین: ایسنا/مازندران طبق اطلاعیه شماره هشت روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشكی بابل یك واحد فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طبی به سبب فروش داروهای قاچاق و خارج از شبكه در این شهرستان پلمپ شده است.


بر طبق آخرین آمار ارائه شده در دو روز گذشته توسط دانشگاه علوم پزشكی بابل؛ تابحال ۲ مورد پلمپ داروخانه و لوازم بهداشتی در بابل به سبب عدم ارائه ماسك و فروش داروی قاچاق انجام شد و ۲ داروخانه نیز به سبب گران فروشی به تعزیرات عرضه شدند.
گفتنی است ۶ نفر مشكوك به كرونا ویروس در بابل شناسایی و ۲ نفر با علائم خفیف درمان سرپایی شدند و ۴ نفر با حال عمومی خوب در بیمارستان بستری هستند.
در این بین یك خانم ۵۳ ساله با حال عمومی خوب از بیمارستان میناگر بابل هم روز گذشته یكشنبه ۴ اسفند ماه ترخیص شده است.
همچنین طی دو روز گذشته شنبه و یكشنبه ۳ و ۴ اسفند ماه یك نفر در تنكابن بر اثر كرونا ویروس فوت كرد.
به گفته روابط عمومی دانشگاه علوم پزشكی مازندران مهرداد قربانی؛ دانشگاه علوم پزشكی استان و علوم پزشكی بابل آمار جدیدی در مورد بیماران بستری و ترخیصی كرونا ویروس در بیمارستان های مازندران و بابل به سبب آرامش فضای جامعه ارائه نكرده و تنها فوتی را اعلام می كنند و آمار مبتلایان به كرونا ویروس باید از طرف وزارت بهداشت اعلام گردد.
این در حالی است كه مرحله دوم بازدید مشترك معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی بابل با اداره صنعت، معدن و اداره تعزیرات شهرستان بابل، با حضور دكتر رضازاده معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی بابل، مهندس فیروزجاهی مدیر اداره صنعت و معدن شهرستان بابل و آقای نجفی (رئیس تعزیزات حكومتی) به همراه كارشناسان مربوطه جهت ارائه خدمات مناسب درباب توزیع ماسك و مواد ضدعفونی كننده انجام شد.
۷مورد بازدید اصناف تجهیزات پزشكی، ۲مورد بازدید از داروخانه و یك مورد بازدید از لوازم آرایشی بهداشتی طبی انجام شده است.
در این بازرسی ها یك واحد فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی طبی به سبب فروش داروهای قاچاق و خارج از شبكه به دستور دادستانی محترم شهرستان بابل پلمب شد و برخی از فروشگاه های تجهیزات پزشكی به تعزیرات شهرستان عرضه شدند.
منبع:

1398/12/05
14:03:36
5.0 / 5
3959
تگهای خبر: خدمات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.