امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۱
وزیر راه و شهرسازی خبرداد:

برنامه ریزی برای راه اندازی پل بر روی رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد

برنامه ریزی برای راه اندازی پل بر روی رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد به گزارش هم ماشین وزیر راه و شهرسازی در بازدید از منطقه رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد، از برنامه ریزی جهت راه اندازی پل بر روی این رودخانه اطلاع داد.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان پیش ازظهر یكشنبه از نزدیك آخرین وضعیت روستاهای این منطقه همچون حاجی آباد، كروچ بالا و كروچ پایین، لیره ای، سدیج و گرندو را مورد بررسی قرار دادند. وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان ضمن بازدید از كمپ های اسكان اضطراری ساكنان این روستاهای سیل زده، با مردم این مناطق به گفتگو پرداختند.
بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان بنیاد مسكن و جهاد كشاورزی جهت تسریع در جبران خسارت های ناشی از سیل در این مناطق مستقر می شوند.
همچنین بعد از بازدید از روستاهای سیل زده شهرستان جاسك، وزیر راه و شهرسازی عازم شهرستان بشاگرد شد. استاندار هرمزگان و وزیر راه و شهرسازی، با حضور در شهرستان بشاگرد از روستاهای سیل زده در این شهرستان بازدید می كنند.
اسلامی بعد از ورود به شهرستان بشاگرد، از منطقه رودخانه جگین در این شهرستان بازدید نمود. در این بازدید وزیر راه و شهرسازی بر پیگیری درخواست اهالی این منطقه برای ساخت پل بر روی رودخانه جگین جهت سهولت در رفت و آمد مردم، تاكید نمود.
وزیر راه و شهرسازی در بازدید از منطقه رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد، از برنامه ریزی جهت راه اندازی پل بر روی این رودخانه اطلاع داد.
محمد اسلامی در جمع خبرنگاران، اضافه كرد: در این راستا یك پل موقت و یك پل دائم بر روی رودخانه جگین راه اندازی می شود كه این امر باعث سهولت در رفت و آمد و برقراری راه ارتباطی ۵۶ روستا در این منطقه خواهد شد.
وی در انتها اظهار داشت: همینطور قرار بر این شد جهت سهولت در بخش گافر و پارامون هم راهدارخانه ای هم راه اندازی شود.

1398/10/29
15:39:18
5.0 / 5
4643
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.