امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی كردستان:

روابط عمومی ها آموزش را جدی بگیرند

روابط عمومی ها آموزش را جدی بگیرند به گزارش هم ماشین ایسنا/كردستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان اظهار داشت: زمانی یك روابط عمومی می تواند نقش خودرا به خوبی ایفا و جایگاه اصلیش را در ادرات تثبیت كند كه مسئله آموزش را جدی گرفته و با علم روز رسالت خودرا پیش برد.


بهرام نصرالهی زاده در دیدار با شورای روابط عمومی های استان ضمن اشاره به اینكه مشكلات توسعه با پول حل نمی گردد، اظهار نمود: در امتداد توسعه یافتگی یك كشور شاخصهای زیادی لازم است كه مهمترین آن طرز تفكر است.
وی به جایگاه مهم روابط عمومی ها اشاره و عنوان كرد: روابط عمومی ها با عنایت به توانایی ارتباطاتی كه دارند می توانند در بحث ایجاد تفكر مثبت در جامعه نقش بسزایی داشته باشند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان اظهار داشت: جایگاه روابط عمومی بسیار باارزش است و اگر مدیری می خواهد موفق باشد باید این مسئله را جدی بگیرد و در غیر این صورت با مشكل روبرو می شود.
نصرالهی زاده با اشاره به اینكه شورای روابط عمومی نیازمند پول نیست، اضافه كرد: امروزه ایده های نو موجب توسعه یافتگی در یك جامعه می شود و این مهم می طلبد روابط عمومی با ایده هایی كه دارند موجب توسعه یافتگی شوند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان اشاره كرد: لطمه های اجتماعی به یك مسئله جدی در جامعه تبدیل گشته است و برای كاهش این مسئله روابط عمومی ها می توانند با ارتباط گفتمانی در جامعه موثر واقع باشند.
ایشان سپس اظهار داشت: زمانی یك روابط عمومی می تواند نقش خودرا به خوبی ایفا و جایگاه اصلیش را در ادرات تثبیت كند، كه مسئله آموزش را جدی گرفته و با علم روز رسالت خودرا پیش برد.
نصرالهی زاده اشاره كرد: سازمان مدیریت و برنامه ریزی، درباب آموزش به روابط عمومی های استان حمایت كامل را انجام خواهد داد با این هدف كه جایگاه روابط عمومی ها ارتقا یابد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان كردستان درانتها به برگزاری جشنواره روابط عمومی ها در استان اشاره نمود و تصریح كرد: ما همیشه از رویدادها و رخدادهای فرهنگی در جامعه حمایت كرده ایم و بر همین مبنا با برگزاری این جشنواره موافقت و حمایت خواهیم كرد.
منبع:

1398/09/19
22:29:21
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: سازمان , شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.