امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۲

اتمام عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر سال

اتمام عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر سال به گزارش هم ماشین مدیرعامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به اینكه عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر سال به اتمام می رسد، اظهار داشت: موزه آرایی خانه شهید تندگویان باید با همكاری خانواده این شهید صورت گیرد كه تا آخر امسال آماده بهره برداری می شود.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، علیرضا آقایی در مورد اقدامات سه ماه گذشته شركت توسعه فضاهای فرهنگی اظهار داشت: مطالعات مربوط به خانه اخوان ثالث به پایان رسیده و در فاز اجرا، مرمت و احیای این خانه هستیم. همینطور مرمت و اجرای عملیات ساختمانی خانه شهید تندگویان به صورت كامل به اتمام رسیده است و بحث موزه آرایی آنرا داریم كه در حال پیگیری است.
وی ادامه داد: عملیات موزه آرایی خانه اخوان ثالث تا آخر امسال كامل می شود. همچنین، موزه آرایی خانه شهید تندگویان باید با همكاری خانواده این شهید صورت گیرد كه تا آخر امسال آماده بهره برداری می شود.
مدیرعامل شركت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران در ادامه عنوان كرد: مطالعات راسته صنایع دستی در خیابان استاد نجات الهی و راسته كتاب انجام شده و بعد از تایید كمیته های معابر و ترافیك عملیات اجرایی این پروژه ها شروع می شود.
آقایی با اشاره به اینكه در پروژه های راسته صنایع دستی و راسته كتاب، شركت توسعه فضاهای فرهنگی مجری نیست، اضافه كرد: شركت توسعه در این پروژه ها تسهیل گر است و در واقع خود مردم تغییرات متناسب با این طرحها را ایجاد می كنند و در شكل گیری آن نقش دارند.
وی عنوان كرد: این پروژه ها زودبازده و كم هزینه هستند. اگر مردم در آنها مشاركت داشته باشند، رونق خوبی در این راستهها به وجود می آید و در شرایط كنونی كشور كه باید به سمت صادرات غیرنفتی پیش برویم شرایط خوبی پیش می آید.1398/08/10
13:42:16
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: ترافیك , ساخت , شركت , شهردار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.