امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
مدیرعامل شركت شهروند تاكید كرد

چشم انداز شركت شهروند تحقق شعار شهروند در راه تحول است

چشم انداز شركت شهروند تحقق شعار شهروند در راه تحول است هم ماشین: مدیرعامل شركت شهروند با تاكید بر ضرورت نمایش خدمات مناسب در شأن شهروندان تهرانی اظهار داشت: چشم انداز و شعار شركت شهروند، تحقق شهروند در راه تحول است.به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، مسعود سریع القلم در مراسم رونمایی از فاز جدید ناوگان فروشگاه مجازی شهران اظهار داشت: از اینكه فرصتی فراهم شده تا قدمی كوچك برای اعتلای فرهنگ خدمت گذاری به شهروندان و احداث رفاه و آسایش برای آنان برداریم، خوشحالیم. امروز نقد جدید بزرگترین فروشگاه مجازی كشور را با بیشتر از ۵۰ هزار قلم كالا و یك ناوگان مجهز و آموزش دیده رونمایی می نماییم.

وی اضافه كرد: اساسا مدیریت اثربخش و كارآمد شهری شرط اساسی برای موفقیت برنامه های توسعه محور با هدف ارتقا سطح رفاه و رضایت شهروندان در مناطق مختلف شهری و به صورت خاص كلانشهر تهران قلمداد میگردد.

مدیرعامل شركت شهروند افزود: شهروند از ساز و كار موثر در تحقق مدیریت كارآمد شهری برنامه ریزی دقیق برای اثربخشی شبكه توزیع و خرده فروشی بهره گرفته ایم. شركت شهروند بعنوان یكی از مجموعه های تراز اول شهرداری تهران در این عرصه از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و برند شهروند یكی از نمادهای اصلی شهرداری تهران شمرده می شود. در حقیقت شهروند را می توان ویترین اقتصادی شهرداری تهران نامید.

سریع القلم اشاره كرد: تغییرات روزافزون و فزاینده در صنعت خرده فروشی و گسترش و توسعه فروشگاه های زنجیره ای و شدت رقابت در این صنعت و از طرف دیگر تعدد غیرضروری واحدهای صنفی چالش های بسیاری را برای فعالان این حوزه همچون شركت شهروند احداث نموده بود به صورتی كه بر طبق بررسی های صورت گرفته در ابتدای مدیریت جدید شهری و به طبع آن مدیریت جدید شركت شهروند مشخص شد این برند نام آشنا در رقابت با سایر رقبا گرفتار چالش های اساسی شده است.

وی افزود: بدون تردید چنین وضعیتی چالش های دیگری را در نظام خرده فروشی به وجود آورده است كه از آن جمله می توان به افزایش حجم سفرهای درون شهری، احداث ترافیك، آلودگی هوا، آشفتگی در سازوكار بازار و بروز نوسانات دائمی و گاه شدید در سطح قیمت ها، گسترش نامنظم فضاهای اداری و خدشه دار شدن چهره شهر اشاره نمود.

مدیرعامل شركت شهروند با تاكید بر اینكه شركت شهرونددر گام نخست چالش های اصلی در حوزه های مختلف همچون رضایت مشتریان، منابع انسانی شركت و وضعیت هزینه های جاری را در دستور كار خود قرار داده است، اضافه كرد: تلاش شد با انجام بازبینی و اصلاحات ساختاری به سوژه اساسی رضایتمندی شهروندان، مدیریت بهینه هزینه ها و ارتقا فروش در اولویت كارها قرارگیرد. پس چشم انداز و شعارمان را شهروند در راه تحول قرار دادیم.

سریع القلم اضافه كرد: امروز بیشتر از ۴۰ درصد فروشگاه های شهروند در سطح شهر تهران ظرف ۱۵ پارسال با مشاركت بخش خصوصی و فعالان اقتصادی به بهره برداری رسیده و این روند ادامه دارد اما در كنار توسعه فیزیكی فروشگاه های شهروند، توسعه فروش مجازی و آنلاین كالا در یك سال اخیر شتاب گرفته و در نهایت قرارداد مشاركت حاضر با بخش خصوصی سپس هفت ماه مطالعات بازار و بررسی های اقتصادی به ثمر نشسته است.

وی اشاره كرد: آورده بخش خصوصی در این قرارداد، طراحی و احداث پلت فورم فروش مجازی در سطح گسترده، توسعه مركز تلفن ۲۴ ساعته، استخدام آموزش نیروی انسانی متخصص، خرید و تجهیز ناوگان موتورسیكلت انژكتوری و برقی به تعداد ۲ هزار دستگاه، تبلیغات و اطلاع رسانی مویرگی و در نهایت خدمت رسانی مدرن و در شأن شهروندان تهرانی در تراز بین المللی و احداث كلیه زیرساخت های آسان پرداخت در قالب ضوابط مقررات جاری كشور و شهرداری تهران خواهد بود. همین طور حجم سرمایه گذاری خصوصی در این فرایند بیشتر از ۱۳۰ میلیارد تومان برآورد میگردد.1397/10/11
23:23:48
5.0 / 5
4240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.