امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۲۹
در پی تغییر ساعت كار تهران انجام شد؛

تغییر ساعت حركت قطارهای حومه ای پرند، پیشوا و هشتگرد به ۴ صبح

تغییر ساعت حركت قطارهای حومه ای پرند، پیشوا و هشتگرد به ۴ صبح هم ماشین: شركت راه آهن به دنبال دستور استاندار تهران در خصوص تغییر آغاز ساعت كاری دستگاه های اجرایی از ۸ به ۶ صبح، ساعت آغاز سیر قطار حومه ای از هشتگرد، پرند و پیشوا به تهران را به ۴ تغییر داد.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، شركت راه آهن همزمان با تغییر ساعت كار دستگاه های اجرایی در استان تهران از ۸ به ۶ صبح، ساعت آغاز سیر اولین قطار حومه ای اعزامی از مبادی پیشوا، هشتگرد و پرند هم از ۶ بامداد در برنامه قبلی به ۴ صبح تغییر نمود.
جزئیات تغییر برنامه حركت قطار پرند به تهران
بر اساس این گزارش قطار پرند به تهران از ساعت ۴ صبح حركت خویش را شروع كرده و در ساعات ۰۴: ۱۹، ۰۴: ۳۱، و ۰۴: ۳۸ دقیقه به ترتیب در ایستگاه های رباط كریم، نسیم شهر و اسلامشهر توقف داشته و نهایتا در ساعت ۰۵: ۰۵ دقیقه در ایستگاه راه آهن تهران خواهد بود.
ضمن اینكه رام قطارهای بعدی هم از مبدأ پرند به مقصد ایستگاه راه آهن تهران در ساعات ۰۵: ۴۰، ۰۷: ۵۵ و ۰۹: ۰۰ مبادرت به سیر و حركت خواهند كرد.
زمان جدید اعزام قطار پیشوا-تهران
همچنین بر مبنای برنامه اعلامی جدید از جانب شركت قطارهای حومه ای وابسته به شركت راه آهن، برنامه اعزام قطارهای حومه ای پیشوا به تهران هم به ساعت ۴ صبح از ایستگاه امام زاده و سپس ۰۴: ۰۵ دقیقه در ایستگاه پیشوا تغییر كرده است. این قطار در ساعت ۰۴: ۱۷ دقیقه در ایستگاه ورامین، توقف كرده و نهایتا در ساعت ۵ صبح در ایستگاه راه آهن تهران به پیاده كردن مسافران اقدام می كند.
تغییر ساعت حرت قطار هشتگرد و كرج به تهران
دیگر قطار حومه ای به مقصد تهران كه ساعت اعزام آن تغییر كرده، قطار هشتگرد ـ تهران است كه اولین رام قطار این مسیر از مبدأ هشتگرد ساعت ۰۴: ۱۰ دقیقه حركت خویش را آعاز كرده، ۰۴: ۴۴ دقیقه در ایستگاه های راه آهن كرج و ۰۵: ۰۳ دقیقه در شهرقدس توقف داشته و نهایتا ۰۵: ۳۵ دقیقه در ایستگاه راه آهن تهران به كار خود آخر می دهد.
اعزام قطارهای حومه ای قم، قزوین و گرمسار طبق برنامه قبلی
گفتنی است قطارهای حومه ای قم، قزوین و گرمسار همچنان در ساعت قبلی خود مبادرت به مسافرگیری خواهند كرد و بر این اساس قطار حومه ای قم تهران اولین سیر و حركت خویش را ساعت ۰۵: ۱۰ كلید زده و ساعت ۰۷: ۱۰ دقیقه در تهران خواهد بود. قطار حومه ای قزوین هم از ساعت ساعت ۵ صبح اعزام شده و ساعت ۰۷: ۲۰ دقیقه در تهران خواهد بود. قطار حومه ای گرمسار هم طبق برنامه قبلی از ساعت ۰۵: ۳۵ دقیقه از گرمسار حركت كرده و ساعت ۰۷: ۱۰ دقیقه در ایستگاه راه آهن تهران توقف می كند.

1397/04/17
14:11:33
5.0 / 5
5624
تگهای خبر: دستگاه , راه آهن , شركت , قطار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.