امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۵
مدیرعامل یك شركت حمل و نقل ریلی انتقاد كرد؛

اعلام دیرهنگام پیش فروش بلیت های تابستانی سبب خسارت شركت ها شد

اعلام دیرهنگام پیش فروش بلیت های تابستانی سبب خسارت شركت ها شد هم ماشین: مدیرعامل یك شركت حمل و نقل ریلی اظهار داشت: با بیان دیرهنگام زمان فروش بلیت های تابستانی، شاهد كاهش درآمد شركت های ریلی خواهیم بود.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، محمد رجبی با بیان این كه اقتصاد ریلی در بخش مسافری در شرایط عادی با مشكل اساسی مواجه می باشد اظهار داشت: با دیر اعلام شدن زمان فروش بلیت های تابستانی شاهد كاهش درآمد شركت های ریلی خواهیم بود.
وی، یكی از دلایل كاهش درآمدها را خالی بودن قطارها و پایین آمدن ضریب اشغال آنها در دوره ابتدایی سفرهای تابستانی ذكر كرد و ادامه داد: كاهش درآمدها منجر به افت كمی و كیفی خدمات، كاهش كیفی تعمیرات و نگهداری ناوگان، عدم توسعه و نوسازی ناوگان، نارضایتی مسافران، دیر پرداخت شدن حقوق مأموران و... خواهد شد.
وی اضافه كرد: به جز تبعات فوق، شاهد انتقال مسافران جامانده از سفرهای ریلی به شقوق دیگر حمل و نقل و عمدتاً به بخش جاده ای مشكلات مختلف دیگری را هم باعث خواهد شد.
رجبی تصریح كرد: با این فرض، از محل جابه جایی و انتقال این تعداد مسافر از شبكه ایمن و مطمئن سفرهای ریلی به جاده ای، به افزایش آمار سوانح و تصادفات جاده ای اضافه خواهد شد كه این ضایعه ای بزرگ برای حمل و نقل كشور است.
وی با اشاره به تبعات دیگر ناشی از این اقدام راه آهن اعلام نمود: عدم دسترسی ساده به سفرهای ریلی اطمینان مخاطبان و مشتریان سفرهای ریلی را مخدوش خواهد نمود و كم كم سفر با قطار از سبد تقاضای مردم حذف خواهد شد.

1397/03/25
14:14:37
5.0 / 5
4615
تگهای خبر: جاده , حمل و نقل , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.