امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
مقام مسئول در بنادر خبر داد:

مشكل ۳ایرانی گرفتار در آبهای امارات حل شد

مشكل ۳ایرانی گرفتار در آبهای امارات حل شد هم ماشین: مدیركل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از حل مشكل سه دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات اطلاع داد.به گزارش هم ماشین به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، علی اكبر مرزبان در ارتباط با آخرین وضعیت ۳ دریانورد ایرانی گرفتار در آب های امارات، تصریح كرد: با پیگیری سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن صنفی دریانوردان مسئله این سه دریانورد ایرانی حل شده و مشكلی برای بازگشت به ایران ندارند.
وی ادامه داد: پیگیری سازمان بنادر و دریانوردی و انجمن صنفی دریانوردان از نمایندگی مدیریت كشتیرانی WSI طی دو روز اخیر نتیجه بخش بود و شب گذشته این كشتی سوخت گیری كرد و به آن آذوقه رسید.
مدیركل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینكه مقرر است امروز(چهارشنبه) آذوقه تكمیلی به كشتی یاد شده برسد، بیان كرد: با مدیرعامل شركت WSI (Well Services of Iran) مذاكره كردیم و قرار شد هرچه سریعتر و به محض ورود سه دریانورد ایرانی به كشور حقوق آن ها پرداخت شود.
مرزبان با اشاره به اینكه كاپیتان این كشتی و دو افسر ارشد آن ایرانی هستند، تصریح كرد: با كاپیتان ایرانی این كشتی صحبت كردیم و درجریان آخرین وضعیت آن ها قرار گرفتیم. مشكلی برای بازگشت این سه دریانورد ایرانی به كشور وجود ندارد و می توانند به محض ورود به ایران حق و حقوق خویش را دریافت كنند.
گفتنی است از ۱۴ دریانورد ایرانی، اوكراینی و اندونزیایی كه از جانب شركت هندی بعنوان پیمانكار روی كشتی متعلق به ایران در لنگرگاه امارات گرفتار شده بودند، ۳ نفر از آن ها به نام های غلامرضا حق پرست فروهی (فرمانده)، سیامك بازیار (سرمهندس) و احسان عبدی باویل اولیایی (افسر اول) ایرانی بودند.

1397/03/03
21:33:42
5.0 / 5
4805
تگهای خبر: آب , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.