امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
مركز مدیریت راه ها اعلام كرد؛

محدودیت ترافیكی محورهای شمالی كشور، رشد۹درصدی تردد

محدودیت ترافیكی محورهای شمالی كشور، رشد۹درصدی تردد هم ماشین: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز شنبه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ همینطور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ فردا از رودهن به سمت آمل ممنوع خواهد بود.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر، بر مبنای اطلاعیه مركز مدیریت راه های كشور، تصاویر دریافتی از دوربینهای نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر كشور نشان می دهد، طی شبانه روز گذشته، كل تردد ثبت شده برپایه آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۵۱ تردد شمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۹.۰ درصد افزایش را نشان داده است.
همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۵ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷الی۱۸ و كمترین تردد بین ساعات ۴ الی۵ صورت پذیرفته كه هموطنان عزیز با آگاهی از این مورد می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب كنند.
محدودیت های ترافیكی تا روز یكشنه
۱.موتورسیكلت:
تردد موتور سیكلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۲ الی ساعت ۶ روز یكشنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۶ از محورهای كرج – چالوس، هراز، فیروزكوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعكس ممنوع می باشد.
تبصره-تردد موتور سیكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیك بلامانع خواهد بود.
۲.سواری:
۲.۱- محور كندوان:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۵ از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۵ از مرزن آباد به سمت كرج بصورت یكطرفه خواهد بود.
۲.۲- محور هراز:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ الی۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۵ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ الی ۲۴ همان روز با بیان مأمورین پلیس راه درمحل، از آب اسك به سمت رودهن ( محدوده مشاء ) بصورت یكطرفه خواهد بود.
۳.نقلیه سنگین(به استثناء حاملین موادسوختی ویافاسدشدنی):
۳.۱- محور كندوان: تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت از محور كرج – چالوس و بالعكس كماكان ممنوع می باشد.
۳.۲-محور هراز:
الف- تردد كلیه تریلرها كماكان ممنوع می باشد.
ب- تردد كلیه كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۲ و همینطور از ساعت ۶ الی ۲۴ روز های پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ های ۹۷/۰۱/۲۳، ۹۷/۰۱/۲۴ و ۹۷/۰۱/۲۵ از محور هراز ممنوع می باشد.
۳.۳- محور فیروزكوه:
تردد كلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز شنبه مورخ ۹۷/۰۱/۲۵ از تهران به قائم شهر و بالعكس، ممنوع می باشد.
ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:
۱- محوررامیان- اولنگ–شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان، از مورخ ۲۹ فروردین۹۵ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۲- محور فرعی شمشك–دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.​
۳- محور سی سخت – نورآباد ( سمیرم )، واقع در استان های كهگیلویه و بویراحمد و اصفهان، از مورخ ۲۵ آذر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
جزئیات ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیكی را می توانید از اینجا مشاهده كنید.

1397/01/24
14:16:04
5.0 / 5
4609
تگهای خبر: آب , ایمنی , پلیس , ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.