امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱
محمدی به مهر خبر داد؛

شكایت خانواده های جانباختگان حادثه هواپیمای ATR به كمیسیون اصل ۹۰

شكایت خانواده های جانباختگان حادثه هواپیمای ATR به كمیسیون اصل ۹۰ هم ماشین: رئیس كمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، از شكایت خانواده های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای ATR به كمیسیون اصل ۹۰ اطلاع داد.داوود محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، از شكایت جمعی از خانواده های جانباختگان حادثه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج به كمیسیون اصل ۹۰ اطلاع داد و تصریح كرد: علاوه بر اولیای دم، گروهی از نمایندگان مجلس هم درباره این حادثه به كمیسیون اصل ۹۰ شكایت كرده اند.
وی اضافه كرد: به دنبال این شكایت ها، چندین جلسه با مسئولان وزارت راه و سازمان هواپیمایی كشوری برگزار شده و یك تیم كارشناسی با مسئولیت رئیس كمیته اقتصادی كمیسیون اصل ۹۰ به محل حادثه رفته اند، از نزدیك بررسی نموده اند و نظرات كارشناسی مختلف هم دریافت شده است.
رئیس كمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: هم اكنون منتظر اعلام رسمی نتیجه بازخوانی جعبه سیاه هواپیما به كمیسیون هستیم تا در نهایت، بررسی های صورت گرفته را جمع بندی نماییم.
محمدی تصریح كرد: در صورتی كه طبق نظر كمیسیون، كوتاهی و قصوری صورت گرفته و جرمی متوجه كسی باشد، گزارش حادثه از سوی كمیسیون به قوه قضائیه ارسال می گردد.
رئیس كمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: علاوه بر این، در صورت تصمیم گیری در صحن كمیسیون، ممكن است این گزارش در صحن مجلس هم قرائت شود.

1396/12/21
14:30:52
5.0 / 5
4752
تگهای خبر: مسئول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.