امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۷
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان:

32 قطعه بسته بندی شده سانحه هوایی در حال انتقال به پایین است

32 قطعه بسته بندی شده سانحه هوایی در حال انتقال به پایین است هم ماشین: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار داشت: تعداد 32 قطعه بسته بندی شده در حال انتقال به پایین است و این قطعات الزاما پیكر محسوب نمی گردد.


محسن مومنی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در مورد آخرین وضعیت هواپیمای سقوط كرده در منطقه اظهار نمود: هم اكنون كوه به دو قسمت تقسیم شده است چهار نفر از نیروها تعدادی از قطعات را به سمت بیده می آورند و 16 نفر از نیروها قطعات دیگر را به سمت سی سخت پایین خواهند آورد.
وی اضافه كرد: عملیات انتقال پیكرها به سمت پایین شروع شده است، اما شرایط آب و هوایی بسیار نامساعد است و واقعا شرایط نقل و انتقال سخت.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: تعداد 32 قطعه بسته بندی شده در حال انتقال به پایین است و این قطعات الزاما پیكر محسوب نمی گردد.
مومنی تصریح كرد: 40 نفر از نیروهای زبده هم از سمت سی سخت در حال صعود هستند كه هم به افرادی كه به سمت پایین در حال حركت اند كمك خواند كرد و همینطور مقرر است در كمپ امشب جایگزین شوند.
وی تصریح كرد: امروز با عنایت به شرایط آب و هوایی بطور قطع بالگرد نمی تواند در آن منطقه حضور داشته باشد، اما بالگردها آماده هستند تا زمانی كه كوهنوردان به یك مكان مناسب برسند آنها را به پایین ببرند.1396/12/02
13:41:49
5.0 / 5
4725
تگهای خبر: آب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.