امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۷
مدیركل عمران و توسعه فرودگاه ها خبر داد؛

بهره برداری از ۴۰ پروژه فرودگاهی

بهره برداری از ۴۰ پروژه فرودگاهی هم ماشین: به گزارش هم ماشین، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها در حاشیه مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی شرکت فرودگاه ها تمام نشدنی است، اظهار داشت: با جذب سه هزار میلیارد تومان، 40 پروژه فرودگاهی به بهره برد.به گزارش هم ماشین به نقل از وزارت راه و شهرسازی محمدرضا زحمتکشان مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها در حاشیه مراسم روز مهندس اظهار داشت: با جذب سه هزار میلیارد تومان، ۴۰ پروژه فرودگاهی به بهره برداری رسیده است.
زحمتکشان اضافه کرد: ۷۳ هزار متر مربع به فضای ترمینالی فرودگاه های کشور اضافه شده و در همین راستا ۱۱ میلیون مسافر به ظرفیت سالانه شرکت فرودگاه ها اضافه شده است.
وی همین طور تشریح کرد: ۲۶ موقعیت پارک هواپیما به موقعیت های قبلی افزوده شده است.
مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها اشاره کرد: پروژه های عمرانی شرکت فرودگاه ها تمام نشدنی است و همیشه پروژه کاری خواهیم داشت. از طرف دیگر شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای توسعه و رشد باید به دغدغه های مهندسین خود نظیر داشتن جایگاه شغلی در ساختار توجه کند.
گفتنی است به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران مراسم گرامیداشت روز مهندس با حضور مدیران ستادی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است.


منبع:

1401/12/07
12:49:17
5.0 / 5
346
تگهای خبر: ساخت , شركت , فرودگاه , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.