امروز: ۱۴۰۳/۰۱/۳۰
وزیر راه و شهرسازی مطرح كرد؛

لزوم تلاش مضاعف برای بهبود کیفیت خدمات در فرودگاه ها

لزوم تلاش مضاعف برای بهبود کیفیت خدمات در فرودگاه ها به گزارش هم ماشین، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مدیران فرودگاهی باید در روزهای عید استراحت کمتر و تلاش مضاعفی داشته باشند و مردم توسعه فرودگاه ها و بهبود کیفیت خدمات را لمس کنند.به گزارش هم ماشین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در همایش مدیران ستادی و فرودگاهی اظهار داشت: فرودگاه نماد عملکرد کل کشور و بستری برای قضاوت درباره ی کل کشور است. پیشرفت و توسعه هر کشور از وضعیت فرودگاه های آن کشور محرز می تواند شود.
مردم باید توسعه فرودگاه ها و بهبود کیفیت خدمات را لمس کنند
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت شرکت فرودگاه ها در کشور اظهار داشت: این شرکت از حساس ترین، پیچیده ترین، تخصصی ترین و پر مسئولیت ترین شرکت های دولتی در کشور است.
بذرپاش با اشاره به اینکه زحمات مدیران فرودگاهی باید برای مردم محسوس باشد، اظهار داشت: مدیران تنها بدنبال جمع آوری شاخص و آمار نباشند، به همان اندازه که این اعداد مهمست مردم نیز باید توسعه فرودگاه ها و بهبود کیفیت خدمات را لمس کنند.
ضرورت امیدبخشی به مردم
وی با اشاره به اهمیت امیدبخشی به مردم اظهار داشت: دشمن لحظه ای جهت نا امید کردن مردم بیکار ننشسته است و فرودگاه ها به عنوان بخش مهمی از کشور باید سهم خودرا درباب تزریق امید و القای حس خوب به مردم انجام دهند.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه با اشاره به سفرهای نوروزی، بیان کرد: برخلاف عملیات حج و اربعین، تمامی فرودگاه ها در سفرهای نوروزی درگیر کار هستند و این که مردم از مسافرت هوایی در نوروز ۱۴۰۲ احساس خوبی داشته باشند، دغدغه وزارت راه و شهرسازی است.
سفر شاد، ایران آباد
بذرپاش با اشاره به شعار سفرهای نوروزی سال ۱۴۰۲ با عنوان "سفر شاد، ایران آباد" و این که مدیران می بایست در روزهای عید استراحت کمتر و تلاش مضاعفی داشته باشند، اشاره کرد: تمام مدیران هواپیمایی و فرودگاهی باید در این ایام در دسترس باشند.
تسهیل تردد مسافران با نصب ایربریج در فرودگاه های کشور
وزیر با اشاره به لزوم تسریع در نصب ایربریج در فرودگاه های کشور اظهار داشت: تا آخر سال آینده فرودگاه هایی که قابلیت نصب ایربریج را دارند باید بمنظور تسهیل تردد مسافران آنرا نصب کنند.
بذرپاش ضمن ارزیابی آخرین وضعیت پروژه های فرودگاهی اظهار داشت: مدیران منتظر اعتبار نمانند و با تمام توان بدنبال جذب سرمایه گذاران مشتاق فعالیت در فرودگاه ها باشند.
بذرپاش اظهار داشت: شرکت فرودگاه ها در صف و ستاد بدنبال جلب رضایت خدا و مردم باشد، ما نیز در وزارتخانه میزان کیفیت کار را ارزیابی می نماییم.
وی در پایان ضمن نوید به مدیران ستادی و فرودگاهی برای گشایش های اعتباری در سال ۱۴۰۲ ابراز امیدواری کرد.


منبع:

1401/12/17
13:53:37
5.0 / 5
457
تگهای خبر: آب , تخصص , تردد , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.