امروز: ۱۴۰۲/۰۷/۰۳
رئیس اداره راه و شهرسازی شاهین شهر و میمه:

بیشتر از ۱۱هزار متقاضی مسکن ملی شاهین شهر تایید نهایی شدند

بیشتر از ۱۱هزار متقاضی مسکن ملی شاهین شهر تایید نهایی شدند به گزارش هم ماشین، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن اشاره به تایید نهایی بیشتر از ۱۱ هزار متقاضی طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان اظهار داشت: تأمین و الحاق اراضی این طرح درحال پیگیری است.به گزارش هم ماشین به نقل از مهر از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی اصفهان، مراد کیهانی در مورد آخرین وضعیت طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان عنوان کرد: بیشتر از ۵۳ هزار و ۸۰۰ نفر متقاضی بهره مندی از مزایای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان شاهین شهر و میمه بودند که با بررسی و پالایش ثبت نامی ها، افزون بر ۱۱ هزار و ۴۰۰ متقاضی تأیید نهایی شدند.
وی اضافه کرد: اعتراض هشت هزار و ۵۰۰ متقاضی به فرم ج قرمز هم مورد بررسی و اقدامات مقتضی در این رابطه صورت گرفت.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه در مورد وضعیت تأمین اراضی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان اظهار داشت: در شهر شاهین شهر دو قطعه زمین به مساحت های ۱۱۶ هکتار (اراضی ملی داخل حریم) و ۷.۲ هکتار اراضی دولتی پیشنهاد شد که در جلسات کمیته فنی مورد تأیید قرار نگرفت.
کیهانی اضافه کرد: در این خصوص زمینی به مساحت ۱۴۷ هکتار از اراضی واقع در حریم شاهین شهر تحصیل شد، سند مالکیت آن به نام دولت دریافت و به محدوده شهری الحاق شد؛ همینطور طرح تفکیکی آن در جلسه کمیسیون ماده پنج بررسی گردید و در مرحله ارسال به شورای عالی شهرسازی و معماری قرار دارد. کیهانی افزود: با عنایت به جلسات کمیته کار مقرر شده است برای شهر گرگاب حدود ۲۰ هکتار از اراضی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، توسط این بنیاد پیگیری الحاق و تفکیک آن صورت گیرد.
به گفته وی دو قطعه زمین به مساحت های ۱۳.۳ و ۲۹.۴ هکتار از اراضی دولتی حریم شهر میمه برای اختصاص به طرح نهضت ملی مسکن پیشنهاد شد که در نشست کمیته فنی با الحاق ۱۳.۳ هکتار آن موافقت شد و مراحل بعدی در دست اقدام است.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه اضافه کرد: از اراضی پیشنهاد شده برای اختصاص به طرح نهضت ملی مسکن در شهر وزوان هم با الحاق ۲۰ هکتار آن در نشست کمیته فنی موافقت شد همینطور مطابق با جلسات کیمته فنی برای شهر لایبید مقرر شد از اراضی داخل محدوده تخصیص داده شود.


منبع:

1401/11/03
08:12:24
5.0 / 5
262
تگهای خبر: شورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.