امروز: ۱۴۰۱/۰۹/۱۱

امضای تفاهم سعید محمد و سردار آجورلو برای ساخت کمپ استقلال در قشم

امضای تفاهم سعید محمد و سردار آجورلو برای ساخت کمپ استقلال در قشم به گزارش هم ماشین تفاهمنامه همکاری مشترک منطقه آزاد قشم و باشگاه استقلال با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به امضا رسید.به گزارش هم ماشین به نقل از دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان منطقه آزاد قشم و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در محل دبیرخانه شورای عالی به امضا رسید.
این تفاهم نامه همکاری شنبه ۸ مرداد ماه با هدف مشارکت و سرمایه گذاری جهت انجام تأمین مالی، مطالعات، طراحی و مهندسی، تدارکات، آماده سازی، ساخت مجموعه و بهره برداری راه اندازی مجموعه فرهنگی ورزشی سام و زال، بین افشار فتح الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران منعقد شد.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی در این مراسم اظهار داشت: باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، نخستین مجموعه حرفه ای و استانداردی است که در منطقه آزاد قشم راه اندازی می شود و با مساعدت باشگاه ورزشی استقلال با سایر تیم های فوتبال کشور و همکاری در برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های فوتبال در این کمپ وزرشی، از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند.
سعید محمد اضافه کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، شاهد ارتقا جوانان قشم و ایجاد شرایط مناسب تر برای تیم های فوتبال کشور باشیم.
مدیرعامل منطقه آزاد قشم: مناطق آزاد، پیشرو و پیش قدم در حوزه راه اندازی کمپ حرفه ای فوتبال در کشور
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم هم اظهار داشت: کمپ حرفه ای فوتبال باشگاه استقلال در جزیره قشم برای نخستین بار در کشور ایجاد می شود.
افشار فتح الهی با اعلان اینکه مناطق آزاد می توانند پیشرو و پیش قدم در حوزه راه اندازی کمپ های حرفه ای فوتبال در کشور باشند، اضافه کرد: توسعه سرانه ورزشی در مناطق و ارتقا ساختار وزرشی کشور از اولویت های دکتر محمد از شروع حضورشان در دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور است تا بتوانیم با کمک ظرفیت هایی که در مناطق آزاد کشور داریم خلأ ها و نواقصی که در عرصه وزرشی کشور وجود دارد جبران نماییم.
فتح الهی افزود: این کمپ حرفه ای جهت استفاده ورزشکاران ساکنان مناطق آزاد و ساکنانی که در محدوده مناطق آزاد هستند ایجاد می شود.
وی اظهار داشت: با توجه به این که منطقه آزاد قشم از ظرفیت وزرشی مناسبی برای حضور تیم های وزرشی برخوردارست و در آستانه پیشرفت و توسعه جدی قرار گرفته است، این تفاهم نامه می تواند زمینه را برای دستیابی به اهداف منطقه فراهم آورد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اضافه کرد: در این تفاهم نامه مقرر است زمین و امکانات اولیه توسط منطقه آزاد قشم تأمین شود و باشگاه وزرشی استقلال هم سرمایه گذاری برای ساخت کمپ استاندارد برای خود باشگاه و هم استفاده ورزشی کشور فراهم آورد.
مدیرعامل باشگاه استقلال: وظیفه ماست که در زمینه ورزش، روحیه انقلابی و جهادی خودمان را به نمایش بگذاریم
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال هم در این مراسم اظهار داشت: وظیفه ماست که در زمینه ورزش روحیه انقلابی و جهادی خودمان را به نمایش بگذاریم.
مصطفی آجورلو اضافه کرد: سازمان منطقه آزاد قشم اتفاق بزرگی را برای جوانان قشم، کیش و هرمزگانی رقم زده است. این کمپ فوتبال می تواند پایگاهی برای پرورش فوتبالیست های تازه نفس در منطقه باشد.
آجورلو از صدور مجوز مدرسه فوتبال در جزیره قشم آگاهی داد و اظهار داشت: با بازگشایی مدرسه فوتبال این امکان برای علاقمندان به این ورزش گروهی فراهم می شود.

1401/05/09
11:45:42
5.0 / 5
30
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.