امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۲۰
یك مقام مسئول اعلام كرد؛

جزئیات علل صف کامیون ها در جایگاه های سوخت

جزئیات علل صف کامیون ها در جایگاه های سوخت به گزارش هم ماشین رئیس کانون سراسری کامیونداران اظهار داشت: چند ماه است که پس از حمله سایبری به سامانه های شرکت پخش، این مشکل برای رانندگان خودرو های سنگین بوجود آمده و حتی کمتر از میزان پیمایش آنها کارت سوختشان شارژسیروس خدایی رئیس کانون سراسری کامیونداران در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد مشکلات رانندگان کامیون در بعضی استان ها و کمبود سوخت در جایگاه های سوختگیری اظهار نمود: جلسات مکرری با مسؤلان مربوطه برگزار کرده ایم حتی هر هفته جلسه پایش حمل و نقل به ریاست وزیر راه و شهرسازی و با حضور مدیران مربوطه همچون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی برگزار می گردد این مورد سه بار عنوان شد، مکاتباتی با وزارت خانه های مربوطه داشته ایم.
وی اضافه کرد: چند ماه است که پس از حمله سایبری به سامانه های شرکت پخش، این مشکل برای رانندگان خودرو های سنگین بوجود آمده و حتی کمتر از میزان پیمایش آنها کارت سوختشان شارژ می شود.
رئیس کانون سراسری کامیونداران خاطرنشان کرد: رانندگان به ما مراجعه نموده و کارکرد خویش را عرضه می دهند ولی می بینند که بر مبنای پیمایش گازوئیل به کارت سوخت واریز نشده است. به شرکت پخش که اعلام می نماییم آنها می گویند که ما معادل پیمایش کارت سوخت را شارژ کرده ایم ولی از آنجائیکه زیرساخت های ارتباطی شرکت پخش فرآورده های نفتی ضعیف است امکان پرینت تعداد سوختگیری های هر کامیون در جایگاه های سوخت را ندارند تا ببینیم رانندگان چند بار سوختگیری کرده اند.
خدایی افزود: به معاون اول رئیس جمهور مبحث را طی نامه ای اعلام کردیم که وی به وزیران راه و شهرسازی و نفت دستور پیگیری داد. همینطور مقرر است فردا جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار گردد و در این نشست مبحث کمبود سوخت در بعضی جایگاه ها برای خودرو های سنگین مطرح خواهد شد.
وی اظهار داشت: در اغلب استان ها بویژه استانهای جنوبی همچون هرمزگان و سیستان و بلوچستان جایگاه های سوخت با کمبود گازوئیل مواجه اند. از دیگر مشکلات جایگاه های سوخت این است که گازوئیل ۲۴ ساعته وجود ندارد و چند ساعت طول می کشد تا سوخت برسد که این امر سبب ایجاد صفوف طولانی در جایگاه ها می شود.
رئیس کانون سراسری کامیونداران درباره اعلام اعتراض برخی رانندگان خاطرنشان کرد: ما این اعتراضات را قبول نداریم و رد می نماییم ولی موظف به انتقال این مسائل و مشکلات به حاکمیت هستیم.منبع:

1401/03/24
20:53:16
5.0 / 5
220
تگهای خبر: حمل و نقل , خودرو , ساخت , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.