امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۰۸

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران

توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: توسعه اشتغال پایدار جوانان، زنان و معلولان با همراهی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) دنبال می شود.


به گزارش هم ماشین به نقل از ایسنا، حامد فروزان در نشست با صندوق کودکان ملل متحد که با حضور "ساندین" مدیر پروژه اشتغال سازمان یونیدو، جوان شهرکی نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران، نمایندگان وزارت امورخارجه، وزارت جهاد کشاورزی، صندوق توسعه صنایع دستی و انجمن های کسب وکار برگزار شد، اظهار نمود: موفقیت پروژه مشترک توسعه کسب وکار و اشتغال پایدار برای جوانان، زنان و افراد دارای معلولیت در کشور نیازمند سرمایه گذاری های کلان یونیدو خواهد بود.
وی اظهار داشت: این پروژه را وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حمایت سازمان توسعه صنعتی ملل متحد از سال ۱۳۹۴ در زمینه های فناوری اطلاعات، پوشاک، زنبورداری، گردشگری، صنایع دستی، کفش و محصولات چرمی آغاز نموده است.
مدیرکل امور بین الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اتصال تولیدکننده و بازار داخل به بازار منطقه در امتداد توسعه صادرات، کمک به جذب منابع مالی و توسعه کسب و کارهای دانش بنیان را از اهم مطالبات سازمان توسعه صنعتی ملل متحد عنوان نمود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «ساندین» مدیر پروژه اشتغال سازمان یونیدو نیز در این جلسه با اشاره به تمدید پروژه تا سال ۲۰۲۳، اضافه کرد: این پروژه در سالهای قبل طراحی شده و جهت استفاده بهینه نیازمند مطالعات جدید و بروزرسانی است.
«جوان شهرکی» نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد در ایران(یونید) نیز با تشریح روند پیشبرد پروژه و میزان اشتغال به دست آمده، اظهار داشت: ما به دنبال شناسایی منابع جدید مالی هستیم تا این پروژه به سرانجام خوبی بعنوان یک الگوی مناسب برسد.1401/02/22
11:33:47
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.