امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۳۱

شرایط و ضوابط استفاده


نسخه قابل چاپ در اینجا قابل دسترسی است.

تاریخ آخرین اصلاح: 15 بهمن ماه 1392

لطفا شرایط و ضوابط استفاده (قوانین سایت) به دقت مطالعه کنید . شما برای استفاده از این سایت و خدمات آن باید هیجده (18) سال یا مسن تر باشید. این خدمات توسط "شرکت بی بدیل پرداز با مسئولیت محدود" ( حامی سایت) ارائه شده. ضوابط سایت باید ارتباط بین حامی سایت و کاربران شخصی ( از این پس به عنوان "شما " نامیده می شود) را کنترل کند. با دسترسی و یا استفاده از این خدمات و یا این وب سایت، شما توافق می کنید به شرایطی که در اینجا توضیح داده و تمام شرایط، سیاست ها، دستورالعمل ها و منویات گنجانیده شده توسط مراجع ذیصلاح ایران را می پذیرید. اگر شما همه این شرایط را قبول ندارید، از این سایت یا خدمات آن استفاده نکنید.
مدیران سایت حق تغییر ضوابط سایت و یا هر سیاست و دستورالعمل های این خدمات، در هر زمان و به صلاحدید خود، و یا به حالت تعلیق در آوردن، تغییر یا قطع دسترسی (جلوگیری از بهره برداری) شما از خدمات و یا هر بخشی از آن را برای خود محفوظ می دانند. هر گونه تغییر یا اصلاح خدمات بر روی اصلاح این ضوابط موثر خواهد بود.
تداوم استفاده شما از این خدمات پس از تغییرات آن به معنی پذیرش تغییرات از جانب شما می باشد . بنابراین، شما باید این شرایط و ضوابط سایت و سیاست های قابل اجرا در آن را مداوم بررسی نموده و متوجه باشید که این شرایط و ضوابط به استفاده شما از سرویس اعمال می شود. اگر شما شرایط اصلاح شده را قبول ندارید، باید استفاده از خدمات سایت را متوقف نمایید.
سوالات و نظرات خود در مورد خدمات سایت و یا محتویات این سند را می توانید به [email protected] ارسال نمایید.

سیاست حفظ اطلاعات
لطفا برای کسب اطلاعات در مورد نحوه جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شناسایی شخصی اعضای سایت توسط حامی سایت به سیاست حفظ حریم خصوصی ما مراجعه کنید.

رضایت به دریافت ایمیل
با استفاده از این خدمات، شما راضی به دریافت ایمیل از حامیان سایت، که مربوط به خدمات سایت می باشد از جمله ایمیل های ارائه شده با توجه به تنظیمات شما بر روی "صفحه مشخصات من" می باشید. لطفا توجه داشته باشید که تا زمانی که شما یک حساب کاربری در این سایت دارید، ممکن است ایمیل هایی درخصوص خدمات و یا مربوط به حساب کاربری خود از حامیان سایت دریافت نمایید.

رضایت به دریافت پیامک
با استفاده از این خدمات، شما راضی به دریافت پیامک از حامی سایت، مربوط به خدمات سایت از جمله پیامک های ارائه شده با توجه به تغییر تنظیمات شما و پیامک اطلاع از سفرها می باشید. لطفا توجه داشته باشید که تا زمانی که شما یک حساب کاربری در این سایت دارید، ممکن است پیامک هایی درخصوص خدمات و یا مربوط به حساب کاربری خود از حامیان سایت دریافت نمایید.

امنیت
شما برای حفظ ایمنی خود و افراد دیگر که با آنها سفر می کنید باید از خدمات این سایت با احتیاط استفاده کنید. این خدمات به شما اجازه ارسال مشخصات و ارتباط با دیگر کاربران را از طریق ایمیل و پیامک می دهد. حامیان سایت حقیقت یا صحت هر گونه اطلاعات مشخصات و یا اطلاعات دیگر ارائه شده توسط هر کاربر را تایید نمی کنند. حامی سایت نام شما، آدرس و اطلاعات تماس دیگر، به غیر از آدرس ایمیل، را به کاربر دیگری ارائه نمی دهد. شما باید قبل از موافقت با سفر شخصا با توجه به نوع سفر در یک محل عمومی با آنها دیدار کنید. شما باید طور مستقل اطلاعات تماس آنها را تایید کنید و یک کپی از گواهینامه یکدیگر را دریافت و یک نسخه از آنرا را به یک دوست و یا همکار بسپارید. مدارکی به یکدیگر ارائه کنید و مدارک یکدیگر را بررسی کنید. در مورد راه ها و برنامه های شما و هر گونه تغییرات احتمالی بحث کنید. تأیید کنید که وسایل نقلیه امن هستند و اینکه دیگر راننده با امنیت می راند. اگر نه، ترتیبات دیگری اتخاذ کنید و از هم ماشین خود جدا شوید. خودتان از ایمنی تان اطمینان حاصل کنید. حامیان سایت به هیچ شیوه ای نمی توانند کاربران را بررسی و آنها را تضمین نمایند.

خدمات رایگان
خدماتی که در سایت به شما ارائه می شود بدون هزینه و یا با هزینه ی مشخص و پیش پرداخت می باشد. حامیان سایت ذینفع و ذی ضرر در هر گونه توافق بین شما و هم ماشین شما در مورد به اشتراک گذاری هزینه نمی باشند.

قانون قابل اعمال
قوانین و مقررات تصویب شده در حوزه قضایی شما ممکن است محدودیت های قانونی و تعهدات مربوط به ridesharing، از جمله صدور پروانه و بیمه مورد نیاز و محدودیت در مورد پذیرش پرداخت غرامت باشد. این مسئولیت خود را برای تبدیل شدن با چنین قوانینی آشنا است. شما باید بیمه وسیله نقلیه خود تماس بگیرید تا کنترل کنید که شما و مسافران خود را در نقض قوانین محلی نیست، و شما در حالی که ridesharing پوشش داده شده و شما باید پوشش بیمه کافی برای محافظت از خود و خود را مسافر سوار سهم .

کپی رایت و مجوز محدود از زمانیکه این سرویس برای شما مهیا گشته است، پیروی شما از شرایط سایت و حامی آن، حق استفاده غیر انحصاری، غیر قابل انتقال و جهانی برای استفاده از خدمات مرتبط با مسافرت را به شما اعطا می نماید.
شما نباید:
(الف) مجوز، پروانه، فروش، فروش مجدد، انتقال، واگذاری، توزیع و یا بهره برداری تجاری را به هیچ وجه به شخص سومی واگذار کنید.
(ب) تغییر یا ایجاد آثار مشتق شده بر اساس خدمات یا محتوی
(ج)مهندسی معکوس خدمات
(د) دسترسی به خدمات به منظور 1- ساخت یک محصول یا سرویس رقابتی 2- ساخت محصولی با کارکرد ، ویژگی ها، ظاهر و ایده مشابه خدمات

شما نباید:
(الف) هرزنامه و پیامهای غیر قانونی در تناقض با قوانین این سایت ارسال کنید.
(ب) ارسال و یا ذخیره الفاظ زشت و ناپسند، تهدید، پیام های افترا آمیز و شبه جرم از جمله موارد مرتبط به حقوق سایر اشخاص و آسیب رساندن به کودکان
(ج) ارسال و یا ذخیره ویروسهای رایانه ای، کرمهای رایانه ای، تروجان ها و سایر کدهای مخرب، فایلها، اسکریپت و یا برنامه های مضر.
(د) تداخل در عملکرد خدمات و سایت با بر هم زدن یکپارچگی داده ها و عملکرد
(و) تلاش برای بدست آوردن دسترسی غیر مجاز به خدمات و یا سیستمها و شبکه های مرتبط

تکرار موارد نقض کننده قوانین سایت:
حامی و گردانندگان سایت با توجه به سیاست ها، شرایط و ضوابط استفاده، این حق را دارد کاربرانی که شرایط و ضوابط را زیر پا می گزارند و به حقوق دیگر کاربران و سایر اشخاص تجاوز می کنند به تشخیص خود نسبت به حذف حساب کاربری آنان اقدام نماید.

لینک های اینترنتی:
کاربران مجوز غیر انحصاری دارند که در متن های حود لینک اینترنتی برای مقاصد غیر تجاری استفاده نمایند.درج لینک های حاوی مطالب تبلیغاتی سایر خدمات و محصولات، موارد گمراه کننده، موهن و به تصویر کشیدن موارد غیر اخلاقی از جمله سایتهای حاوی مطالب مربوط به بزرگسالان، آزار و اذیت و ... غیر قانونی تلقی گشته و در صورت عدم رعایت این موارد، حق استفاده شما از سایت فسخ خواهد شد. استفاده از آرم و لوگوی سایت و یا سایر محتوی گرافیکی سایت، استفاده از تکنیک فریم در سایر سایت ها و ... بدون رضایت حامی سایت امکان پذیر نبوده و خلاف می باشد.
حامی سایت هیچگونه تعهد و مسؤلیتی در قبال کیفیت محتوی کاربران و اطلاعات محصولات، مواد و لینک های اینترنتی و سایر وب سایتهایی که به این سایت لینک داده اند و در کنترل آن نمی باشد، نداشته و هر گونه، تغییر، بروز رسانی و بازبینی در اطلاعات آن سایتها در حوزه مسؤلیت حامی سایت نمی باشد.
حامی سایت این لینک ها را به منظور ایجاد تسهیل و راحتی کاربران مهیا کرده و گنجاندن لینک های دیگران به معنی تایید و قبول اطلاعات و محتوی سایت نمی باشد.
شما باید آگاه باشید زمانیکه کاربران استفاده از خدمات سایت را ترک می کنند دیگر از ضوابط و شرایط استفاده سایت تبعیت نخواهند کرد.
توجه: لطفا هرگونه تخطی از شرایط و ضوابط سایت را به [email protected] گزارش دهید.

مسؤلیت سایت در قبال اطلاعات ارسالی کاربران و سایر سیستم ها و نقاط تعاملی:
این سایت و خدمات ارائه شده در آن شامل بخشهایی است که کاربران ممکن است محتوی و اطلاعاتی(محتوی کاربران) ارسال نمایند و ممکن است شامل نقاط تعاملی و سرویس هایی باشد که شریک و یا شخص سومی به ارسال محتوی، اطلاعات، ذخیره و تغییر اطلاعات، محتوی و سایر موارد مربوط به خدمات بپردازد(نقاط تعاملی)
کاربران شخصا مسئول استفاده از این نقاط تعاملی بوده و ریسک آن بر عهده خودشان می باشد.

شما موافق هستید که به ارسال، بارگذاری، انتقال، توزیع، ذخیره، ایجاد و انتشار موارد ذیل از طریق نقاط تعاملی نمی پردازید:
1- محتوای کاربری نادرست، فریبنده، گمراه کننده، غیر قانونی، افترا آمیز، توهین آمیز، مستهجن، زشت، هرزه نگاری، اذیت و آزار، تهدید، نقض حریم شخصی افراد، تبلیغات، سو استفاده از کودکان، هویت جعلی و مخدوش
2- محتوای کاربری حاوی تشویق یا دستور العملی را برای اجرای جرایم جنایی، تجاوز به حقوق دیگران، نقض قوانین حرفه ای رفتاری و یا هرگونه نقض قوانین بین المللی، ملی و محلی
3- محتوای کاربری که ممکن است به حق تکثیر، نشان تجاری، اسرار تجاری، حق اختراع و هرگونه حقوق معنوی را مورد تجاوز قرار می دهند.
4- محتوای کاربری که جعل هویت اشخاص و نهادها را به دنبال داشته و خود را شخص یا نهاد دیگری جلوه می دهد
5- تبلیغات ناخواسته (اسپم)، مبارزات سیاسی، تبلیغات تجاری از جمله هرگونه تبلیغ خدمات و محصولات
6- اطلاعات خصوصی و محرمانه اشخاص ثالث
7- ویروس، بد افزار، نرم افزار جاسوسی، نرم افزار های مخرب، داده ها و فایلهای مخرب و مضر
8- هرگونه پاسخ، اظهار نظر، عقیده، تحلیل و پیشنهادی که شما مجوز و اعتبار و شایستگی لازم برای ارائه آن را ندارد
9- محتوای کاربری که منحصر به قضاوت حامی سایت، ایراد گرفتن، محدود کردن و ممنوع کردن اشخاص دیگر از استفاده و لذت بردن از خدمات و تعامل با سایت باشد و یا منجر به افشای اطلاعات حامی سایت و کاربران آن گردد و باعث آسیب دیدن مسئولیت آنان شود.
10- محتوای کاربری که به هر دلیل از جمله مذهب، جنسیت، گرایشات جنسی، نژاد، قومیت، سن و یا معمولیت منجر به تنزل و یا تنفر نسبت به یک فرد یا گروه خاص شود.

همچنین شما موافق هستید که اقدامات زیر را انجام نخواهید داد:
1- برقراری تماس با هر کسی که خواسته با او تماس برقرار نشود و ایجاد مزاحمت برای ایشان
2- جمع آوری اطلاعات شخصی دیگر کاربران به منظور استفاده تجاری و هرگونه استفاده غیر قانونی
3- استفاده از ابزارهای خودکار از جمله روبا تها، ابزارهای داده کاوی و یا دانلود اطلاعات مرتبط با خدمات مگر اینکه از حامی سایت مجوز گرفته باشید.
4- پست مطالب بی ربط، تکراری و مشابه و یا مطالب غیر منطقی که بار زیادی بر زیر ساخت سایت تحمیل نماید.
5- تلاش برای بدست آوردن دسترسی غیر مجاز به سیستمهای کامپیوتری حامی سایت و یا مشارکت در هر گونه فعالیتی که بر هم زننده فعالیت سایت و کاهش کیفیت و افت کارایی در عملکرد خدمات حامی سایت می شود.
6- استفاده از فرم ها و یا دستگاههای خودکار و یا برنامه های کامپیوتری که قادر به پست و ارسال اطلاعات بدون نیاز به کاربر واقعی باشد و در فواصل زمانی به ارسال اطلاعات حجیم اقدام می نماید.
7- تهدید افراد و یا سو استفاده به شیوه های جنسی، خشونت آمیز و ...

حامی سایت هیچگونه مسولیت و تعهدی در قبال محتوی ارسالی، ذخیره و بارگزاری شده بوسیله کاربران و اشخاص ثالث و یا هرگونه خسارت و آسیب به آن ندارد. همچنین حامی سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه اشتباه، افترا، تهمت، دروغ، وقاحت، پو رنـوگرافی و یا ناسزا که ممکن است شما با آن مواجه شوید ندارد و ریسک ناشی از استفاده نقاط تعاملی بر عهده کاربران می باشد.
حامی سایت مسئول هیچ یک از بیانیه ها، اظهارات، نظرات، و هیچکدام از محتوی کاربران که توسط آنها فراهم شده نمی باشد. اگر چه حامی سایت هیچ الزامی جهت نمایش، ویرایش و یا نظارت بر محتوی کاربران که در فضای تعاملی و یا بخشهای دیگر خدمات ارسال شده ندارد. هرگونه استفاده از فضای تعاملی و یا سایر بخش ها به شکل غیر معمول و نقض موارد فوق و شرایط سایت ممکن است منجر به خاتمه و تعلیق حق استفاده شما از خدمات گردد. حامی سایت حق و اختیار مطلق برای حذف و ویرایش محتوای ارسالی و یا ذخیره شده کاربران را در هر زمان و بدون اعلان قبلی را برای خود قائل است.

سوالات و اطلاعات تماس:سوالات یا نظرات خود در مورد سایت را می توانید به حامی سایت به آدرس ایمیل [email protected] ارسال فرمایید.
© تمامی حقوق معنوی سایت هم ماشین محفوظ و کپی برداری ممنوع می باشد.
    استفاده از مطالب سایت هم ماشین با ذکر نام و لینک منبع مجاز است.